Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor érzem magam a "legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor érzem magam a "legjobban" ha egyedül vagyok és ez adja a stabilitást?

Figyelt kérdés

Valamiféle különös biztonságérzetet az, hogy lassan 2 éve egyedül vagyok, persze nem fogom letagadni, hogy jól esnének egy kapcsolat velejárói, de ahogy telik az idő egyre kevésbé visel meg, hogy nincsenek párkapcsolati ingerek az életemben. Pedig kezdeményeztek páran és szerettek volna megismerni, viszont x randi után mindegyiket elutasítottam. Arra is gondoltam, hogy tudat alatt így próbálok védekezni a múltbéli csalódásaim miatt? (az exeimen túlléptem, inkább csak a negatív tapasztalatok maradtak meg)

Valakivel volt már ilyen, hogy egyre kevesebb vágyat érzett, hogy a másik nem felé nyisson?


2019. ápr. 6. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Valakivel volt már ilyen, hogy egyre kevesebb vágyat érzett, hogy a másik nem felé nyisson?"


Én minden kapcsoltra való kezdeményezést lezártam az elmúlt 15 évben és nem bántam meg. Egyébként meg jelenleg időm se lenne rá. H-P munka és kötelező szakmai gyakorlat egyszerre. SZ iskola (minden ki...-ot héten legalább jövőre csak 3 hetente kell majd bejárni.)


V bevásárlás, takarítás csekkek.... Fél nap pihi és az egyetlen nap amikor normálisan ki tudom magamat aludni.


Mit mondjak egy csajnak gyere ülj le az ágyra aztán majd talán vasárnap lesz rá 20-30 p-m hogy foglalkozzak veled ?


30 F

2019. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!