Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már egyedül csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már egyedül csajozni?

Figyelt kérdés
Nincs társaságom akikkel mehetnék és hát mégis csak szórakozóhelyen lehet a legjobban ismerkedni, legalább is nagyobb eséllyel mint az utcán leszólítani valakit.
2019. márc. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok, de én kifejezetten szerettem egyedül menni szórakozni, szerintem sokan járnak így és nincs ezzel semmi gond.
2019. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de gondolkodom h elmegyek egyedül is..
2019. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyeken voltam már többször is egyedül, de nem sok sikerrel, úgyhogy fel is hagytam ezzel a módszerrel, mert csak a pénzemet vertem el. Kis dörgölőzést, max smárolást el lehet érni, de szex, vagy tartósabb dolog csak nagyon ritkán sül ki szerintem ilyenből. A legtöbb csaj a barátnőivel van szórakozni, max a legalfább pasikkal lépnek csak ki a baráti kötésből, a bulik végén általában mindenki azokkal megy kb haza, akikkel jött baráti társasággal.

Persze aki nagy spíler annak összejöhetnek egyéjszakások, de szerintem ebbe a kategóriába max a férfiak kb. 5-20%-a tartozik csak.

2019. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nagyon alfának kell lenni ott a sikerhez :/ Mondjuk van olyan ismerősöm (sima átlag kinézetű), aki ilyen helyen szedett fel valakit aztán már évek óta együtt vannak.
2019. márc. 28. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár egyetemi bulin ismerkedtem olyannal, aki szimpatikus volt órákról. Nevét se tudtam, csak láttam hátulról, mert mindig mögötte ültem, és egyszer úgy állt fel, hogy kilógott a fekete bugyija, és jól ráhúzta a farmerét, ami nagyon szexi volt, ahogy feszült a fenekén. Már eléggé részegen álltam oldalt, és láttam, hogy a buliban egy lánytársaságban beszélget. Ott álltam percek óta, és azon gondolkodtam, hogy mi legyen, nem merem odamenni, de akkor nincs értelme itt lennem, hazamegyek. Mellettem is állt valami csávó, ő is hasonlókkal küzdhetett, és ez komolyan motivált, hogy na, ide nézz, lúzerkém, én odamegyek, te meg csorgathatod tovább a nyálad. Odamentem, és nem is tudtam, mit fogok csinálni, egyszerűen csak elhívtam onnan a lányt, és szerencsémre jött is utánam. Ami még nagyobb meglepetés volt, hogy "ismert" engem, mert még gólyatáborból emlékezett rám, tehát nem is órákról, mint én ő rá. Leültünk beszélgetni, de utána nem lett semmi, gyáva voltam jobban közeledni felé. Mikor végre tényleg, addigra összejött egy palival, akivel 4 évvel utána meg is házasodott, és már gyerekük is van. Így jártam én. Pedig ha tudtam volna, hogy ez a helyzet, akkor gólyatábortól nem vártam volna novemberig az ismerkedéssel.

De, ja, aznap egyedül mentem oda. Vagyis ismerősökkel, de ők eltűntek valamerre, már nem is tudom, honnan és kikkel mentem oda. És mikor elindultunk hazafelé, elkísértem egy darabig, de másik irányba kellett mennem. Viszont aznap este nagyon boldog voltam, aztán jött a hasraesés, hogy lúzer vagyok mégis.

28F

2019. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!