Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is ha 22-23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ha 22-23 éves koromig sem találok senkit akkor már egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés

Én már nagyon úgy érzem hogy ideje lenne találnom barátnőt. Ha 1-2 éven belül nem találok barátnőt akkor szerintem már esélytelen.

Még nem is randiztam :(

Azt sem tudom hogyan kell ismerkedni lányokkal. Nagyon égő tudom....

Amúgy az gátol az ismerkedésben hogy nem vagyok beszédes, meg pár évvel fiatalabbnak néznek ki mint amennyi vagyok, meg vékony testalkatom van.


2019. ápr. 2. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Én 24 éves vagyok és szintén nem volt,én se tudom, hogy kell,esélyem se volt gyakorolni mert ronda vagyok! A többség ezt ki is jelentette minden szépítés nélkül!
2019. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!