Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ezért nem akarok barátnőt, főleg szép barátnőt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik a testem meg úgy az egész vázam alakja ha tükörbe nézek. Nem vagyok görnyedt vagy hasonló feltűnő dolgok. Magas, vékony vagyok, bár edzek, és már változott az alakom az elmúlt évihez képest, de akkor is. A mellbimbóm se az a pici, hanem nagyobb.

Erre még rájön, hogy a fehér a bőröm. Az arcommal megbarátkoztam és már nem úgy megyek végig az utcán, hogy de ronda vagyok, legszívesebben a föld alatt járnék. Ruhában a testem is oké, de rövid ujjú pólóban csak ha nagyon muszáj, rövidnadrágban egyáltalán nem járok.

Ha meg barátnőm volna az látna ruha nélkül is ugyebár, ezért, hogy nézne már az ki, hogy van egy csinos, szép bőrű barátnőm, meg én...

Sokszor úgy gondolom, hogy azért nem is kezdeményezek mert neki is az lenne az első, hogy fúj, biztos nem tudnék semmit elképzelni vele.



2019. ápr. 5. 15:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti már dolgoztam rajta, könyveket olvastam/olvasok, mindenre odafigyelek, amit mondok, teszek, ugyanakkor próbálok spontán is lenni, és nem úgy viselkedni mint akire ráadtak egy szerepet.

Az eredményt viszont nem hozta meg még évek alatt sem. Nem, nem voltam még soha szerelmes, barátnőm sem volt még. Gondolom nem véletlenül. Hidd el, hogy nem tapadnának rám a csajok még akkor sem ha hirtelen kinyílnék nekik. Sajnos vagy nem sajnos oda az én kinézetem kevés. Mint ahogy mondtam már edzek is, de ez az arcon önmagában nem változtat. Ha nem ügyelnék a frizurára, öltözködésre stb. akkor még élne bennem a remény, de így meglehetősen kevés rá az esély.

2019. ápr. 8. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!