Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ezért nem akarok barátnőt, főleg szép barátnőt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik a testem meg úgy az egész vázam alakja ha tükörbe nézek. Nem vagyok görnyedt vagy hasonló feltűnő dolgok. Magas, vékony vagyok, bár edzek, és már változott az alakom az elmúlt évihez képest, de akkor is. A mellbimbóm se az a pici, hanem nagyobb.

Erre még rájön, hogy a fehér a bőröm. Az arcommal megbarátkoztam és már nem úgy megyek végig az utcán, hogy de ronda vagyok, legszívesebben a föld alatt járnék. Ruhában a testem is oké, de rövid ujjú pólóban csak ha nagyon muszáj, rövidnadrágban egyáltalán nem járok.

Ha meg barátnőm volna az látna ruha nélkül is ugyebár, ezért, hogy nézne már az ki, hogy van egy csinos, szép bőrű barátnőm, meg én...

Sokszor úgy gondolom, hogy azért nem is kezdeményezek mert neki is az lenne az első, hogy fúj, biztos nem tudnék semmit elképzelni vele.



2019. ápr. 5. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális, de ilyen súlyos önértékelési gondokkal jobb is, ha nem akarsz magad mellé senkit, úgyis tönkretennéd vele a kapcsolatot.
2019. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Neked ebben az állapotban nemvaló nő!
2019. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Jobb állapotban vagy, mint én, ha ez megnyugtat. Nézd meg milyen alakoknak van nője, ha azt a szintet megütöd, tehát egy átlagot akkor nyugodtan próbálkozhatsz szebb nőknél is, a nők nem olyan felszínesek külsőre, ha elnyered a szívüket, persze ahhoz kell egy külső, belső minimum.
2019. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Vagy önértékelési problémád van vagy önértékelési problémád és testképzavarod. Nekem is az után lettek méginkább problémáim, hogy rövid időn belül sokat változott a testem. Tudom, egyszerű ezt mondani de menj el pszihológushoz mert ebből lehetnek még komolyabb bajok is
2019. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem is lenne kapcsolat, szerintem még addig sem jutnék el egy szép lánnyal, hogy levetkőzzek. Persze ez a veszély nem is áll fent, nem is akarok velük kikezdeni, végül is mindegy.

Van néhány érdekes figura valóban, de ők nem is szép nőkkel grasszálnak, vagy ha mégis akkor az illetőnek nagy önbizalma van valamiből adódóan.

2019. ápr. 5. 15:58
 6/21 A kérdező kommentje:

Ezt most így nem egészen értem. Hogy érted azt, hogy azután lettek problémáid leginkább miután változott a tested? Ha jó irányba változott akkor miért pont azután? Ha negatívabb irányba akkor meg tudom érteni.

Ugyanígy jobb testű fiúk társaságában sem érzem jól magam, nem csak lányok előtt szégyellem.


Milyen súlyosabb problémák lehetnek még ezen kívül is?

2019. ápr. 5. 16:01
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Neked fejben van a gondod az a baj, egy férfi nem gondolkodik ilyeneken. Én 100x gázabb vagyok, mégis volt, hogy bejöttem lányoknak valami fura fétis miatt, máskérdés, hogy azóta még sz//rabbul nézek ki, de mondom ne érdekeljen, toljad neki, ha nem vagy gáz.
2019. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod a bőröddel? Lehet kezelni a pattanásokat. Az legyen a legnagyobb problémád az életben, hogy kicsit nagyobbak a mellbimbóid...
2019. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Meg tudom érteni. Én is így érzek nőként,bár vékon vagyok,magas, jó az alakom,jól öltözködöm,de pl meztelnül nem tetszik amit látok,mert nem tökéletes. Fehér a bőröm az is gusztustalan,van pár anyajegyem az is undorító,a fejemen is sok dolgon változtanék. Ha én önmagam nem tudom elfogadni akkor mástól sem várom,és más előtt is szégyelleném magam. Nincs is pasim évek óta,hiába kezdeményez bárki akkor is inkább menekülök és azt gondolom vak.
2019. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Cseréld le a vázádat. :D
2019. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!