Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ezért nem akarok barátnőt, főleg szép barátnőt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik a testem meg úgy az egész vázam alakja ha tükörbe nézek. Nem vagyok görnyedt vagy hasonló feltűnő dolgok. Magas, vékony vagyok, bár edzek, és már változott az alakom az elmúlt évihez képest, de akkor is. A mellbimbóm se az a pici, hanem nagyobb.

Erre még rájön, hogy a fehér a bőröm. Az arcommal megbarátkoztam és már nem úgy megyek végig az utcán, hogy de ronda vagyok, legszívesebben a föld alatt járnék. Ruhában a testem is oké, de rövid ujjú pólóban csak ha nagyon muszáj, rövidnadrágban egyáltalán nem járok.

Ha meg barátnőm volna az látna ruha nélkül is ugyebár, ezért, hogy nézne már az ki, hogy van egy csinos, szép bőrű barátnőm, meg én...

Sokszor úgy gondolom, hogy azért nem is kezdeményezek mert neki is az lenne az első, hogy fúj, biztos nem tudnék semmit elképzelni vele.



2019. ápr. 5. 15:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Nalad a szep bor egyenlo a barnaval? Na, nalam ez a mentalitas a kizaro ok.
2019. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem egyenlő a szép barnával, de nekem akkor sem tetszik a fehér bőr. Ráadásul a karom le van valamennyire barnulva fölötte meg fehér. A hátamon nekem is van néhány anyajegy, amit én is gusztustalannak tartok.
2019. ápr. 5. 20:18
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Spf 30as fenyvedo a baratod. A feher bor meg gyonyoru. Kicsit unom mar a "white shaminget", hogy a feher borueket folyton az egeszsegukrol faggatjak es a nyaralas minosegenek is a barnulassal kene egyenes aranyban lennie. A borod is te vagy, szeresd. ;)
2019. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Az ember könnyen beleesik a nagy válogatás csaodájába, egyidő után már senki sem lesz elég jó és dacból is elutasít mindenkit az ember. Már én is lexarom a nőket, keresztül nézek rajtuk, mint, ha ott sem lennének. :D F
2019. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Akkor keress egy cigány csajt, ha neked ez jön be, mit veszíthetsz?
2019. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként én is azt hittem,hogy a barnabőr a szép,sőt lehet emiatt jobban is kedveltek a fiúk. Felnőttem már ha fizetnének se mennék szoliba,se napra. A fehér bőrnél szebb nincs..
2019. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16-os:

Igazi Ária csaj vagy. ;)

2019. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nincs a külsőddel semmi gond inkább a gondolkodásoddal. Ne utáld magad ennyire, amiket leírtál ezek átlagos dolgok.

A póló miatt mindenkinek jobban le van barnulva az alkarja, ez igazán nem lehet kifogás egy kapcsolatra.

A kamionos kar tudod milyen? Az egyik jobban le van barnulva mint a másik mert csak azt az oldalit süti a nap. És akkor mi van. Ezek nem fontos dolgok az életben, helyesebitek nem ezek a fontos dolgok.

Könnyedén tudnál hódítani a dumáddal, a csajokat a belső sokkal jobban érdekli. Nem lehet hogy túl sok időt töltesz a tükör előtt? Unatkozol?


Amúgy 16-al értek egyet, dettó mintha csak én írtam volna.

2019. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát, értem. Csak én mindig hasonlítom magam néhány ismerős sráchoz, akiket ha meglátok rájövök, hogy nem véletlenül nem vagyok én népszerű a csajoknál, mikor róluk még férfiként is meg tudom állapítani, hogy klasszisokkal jobbak nálam mindenben.

Dumával pedig nem tudnék csajozni egyáltalán, a személyiségem nem túl vonzó.

Komolyan, nem is értem mit tudna bennem szeretni egy nő, vagy mihez tudna vonzódni. Nem is látom nagyon értelmét próbálkozni senkinél.

2019. ápr. 7. 22:50
 20/21 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy a személyiséged nem túl vonzó?


Pedig ha hagynád és kicsit nyitottabb lennél hidd el rád is tapadnának a csajok.

Voltál te már úgy igazán szerelmes? Mert akkor tudnád hogy ezek a dolgok eltörpülnek a többi mellett ami megszépiti az embert. És ez nem úgy működik hogy jártok és amikor levetkőzöl előtte a szobádban, akkor ő hirtelen felkiált hogy "Aztamindenit" és kiszeret belőled!

Túl sokat agonizálsz a külsődön. Dolgozz akkor a belsődön légy egy kicsit pozitívabb.

2019. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!