Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy-egy nőre ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy-egy nőre ennyi férfi vetődne, akkor a legtöbb nő csak nem pózol az egyedüllétével, és valójában mindenkinek jutna pár?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodok azon, hogy ha a nemek arány majdnem 50-50, sőt, talán több a nő, akkor hogy lehet, hogy társkeresésben mindig úgy tűnik, hogy férfitöbblet van. A szingli nők otthon ülnek, és senki nem tudja, hogy ők is párra várnak? Vagy nem várnak, nekik jó szingliként? Mi az igazság a számok mögött? Személyes tapasztalatotok?

28F


2019. ápr. 4. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

"Ezt a 3#-as nagyon jól látja. A férfiak is messze jobban viselnék a szingliséget, ha bármikor, bármennyit szexelhetnének, méghozzá csettintésre. Csakhogy ez a nők kiváltsága."

Ferfiként mindig is több nőt dugtam. Akinek még ennyi sem megy az hogy fog később párt találni? Mindegy-mindegy alapon?

A kérdező is 28 évesen konyíthatna valamit a társkeresésről. Mert ez igy elég szánalmas...

2019. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nincs férfi többlet. Csupán arról van szó, hogy a férfiak mindig, mindenkire rámozdulnak, sokszor úgy is, ha nem is tetszik nekik, csak lyuk-lyuk.

Vegyél egy szobát (munkahelyet, osztályt, falut), ahol van 20 nő és 20 férfi. Mind a 20 férfi elkezd próbálkozni, és először a legszebb nőnél, aztán halad sorban, amíg egy beadja a derekát. De utána is próbálkozik tovább, mert egy nő nem elég. A mennyiség érdekli.

Mind a 20 ezt fogja csinálni. Vagyis (majdnem) minden nőnél be fog próbálkozni 20 pasi, holott nem 20 nő, 400 férfi az arány, hanem 20-20.

Ugyanez van mindenhol. Új nő kerül a munkahelyre: a pasik 80-90%-a elkezd vele flörtölni. A 20 éves gyakornoktól a 60 évesig, a portástól az igazgatóig, függetlenül attól, hogy házas-e.

2019. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#11: ismeretlenül nehéz belém állni, de nincsenek nagy titkaim, exemmel élek, mert még nincs pénzünk szétköltözni, ám idén talán végre ez is sikerül, és utána belevetem magam. És nem félek, előre tudom, kit, kiket keresek fel, mert vannak régi, elvarratlan szálaim. Ám akiknek ennyi sincs, vagy ami még rosszabb - csúnyák, azok helyett is gondolkodom.
2019. ápr. 4. 22:21
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Empátiád határtalan.
2019. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14: tényleg nem értem, miért kell a kérdésből személyes ügyet csinálni, csak magánjellegű kérdést lehet feltenni?
2019. ápr. 4. 22:35
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem, hanem sok férfinak valóban nincs senkije, a nőknél viszont van 2-3 barátzónás "csak haver" mindig, vagy szünetet tart a párkeresésben és nem is akar senkit. Illetve jutna neki pár, de nem éri be akárkivel. Ami nem is baj, de én találkoztam nővel aki szó szerint "ő nem kell mert kopasz, ő nem kell ,mert fura a járása, ő nem kell mert furán nevet, ő nem kell....." és ilyen szempontok alapján. Megértem ha nem tetszik, de azért ne csak a tökéletest keresse már, főleg, hogy ő maga sem az.
2019. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azért keresik sokan a "tökéletes" férfit, mert megtehetik, hogy válogathatnak.

Nagyon nagy igazság az, hogy jobban lehetne ezt bírni, ha a férfiak is bármikor szexhez juthatnának.

12-es, ez szerinted mitől lehet, amit felvázoltál? Mert ez szerintem is így van. A férfiak jóval aktívabban kezdeményeznek. A férfiakban erősebben működnek a hormonok, a nemi ösztön?

2019. ápr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"férfiak is bármikor szexhez juthatnának"

De hat juthattok, penzert. Annyi a bajotok h nem ingyen adjak. Es mielott jonne vmi eszmefuttatas a focicsapatrol visszakerdeznek: jarnal egy ilyen lannyal? Tisztelned? Veszekedeskor nem vagnad a fejehez? Felesegul venned es huseges lennel hozza, vagy megmagyaraznad a megcsalast, hogy neked is jar a sok szex?

A nok a jo hirukkel es a megbecsulesukkel fizetnek a szabad szexert. Mindennek ara van, ki ki a maga modjan fizeti meg. Fizess te is.

2019. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#17: mégsem sikerül a nagy válogatás, mert 100-ből 55 házasság válással végződik, és környezetemet elnézve a nő az, aki kilép a kapcsolatból.
2019. ápr. 5. 08:38
 20/22 anonim ***** válasza:

#19: ez is igaz


#18: nem lepődtem meg, hogy valaki jönni fog a fizetős nőkkel. Én nem rájuk gondoltam, hanem arra, amit a 3-as írt, annak a fordítottjára, hogy nekünk is jó lenne, ha bármikor szexhez juthatnának olyan nőkkel, akik vonzódnak hozzánk. Lehet fizetni igen, de ez már nem olyan, mint a kölcsönös vonzalmon alapuló szex, mert a hármas hozzászóló is gondolom érez valamit azok iránt, akikkel lefekszik, ha mást nem, testi vágyat.

És 18-as, nem kéne így kiforgatni a dolgokat, a házasság az más. Mindenki eldöntheti, aki eljut addig, hogy mennyire hűséges típus. Aki nem az, az ne házasodjon.

2019. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!