Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy-egy nőre ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy-egy nőre ennyi férfi vetődne, akkor a legtöbb nő csak nem pózol az egyedüllétével, és valójában mindenkinek jutna pár?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodok azon, hogy ha a nemek arány majdnem 50-50, sőt, talán több a nő, akkor hogy lehet, hogy társkeresésben mindig úgy tűnik, hogy férfitöbblet van. A szingli nők otthon ülnek, és senki nem tudja, hogy ők is párra várnak? Vagy nem várnak, nekik jó szingliként? Mi az igazság a számok mögött? Személyes tapasztalatotok?

28F


2019. ápr. 4. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%

60 millióval több a férfi a világon a fiatalabb korosztályban. Ez főleg Ázsiában alakult ki a lány csecsemő gyilkosságok miatt, de mivel globalizáció van, ezért jönnek hozzánk is szép számmal Ázsiából, zömmel férfiak.

Egyébként a születési arány nálunk is 52% fiú/48% lány gyerek. Tehát nálunk is, mint mindenhol van egy alapvető természetes férfitöbblet, amire még rájön ez a rengeteg ázsiai, afrikai.

Tehát igen, férfitöbblet van, nem minden férfinak jut barátnő, ezt el kell fogadni.

2019. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Figyelembe kell venni a koreloszlást is, a nőtöbblet leginkább a nyugdíjasokból tevődik össze, a fiatalabb korosztályba kevéssel még férfitöbblet is van. De ez csak kis részben járul hozzá az egyenlőtlen eloszláshoz. A legnagyobb szerepe annak van, hogy általában a fiatalabb, kora 20onéves csajok a legkapósabbak a korosztálybelieknek is, de a 30 körüli srácoknak is, így nézve már jóval több férfi hajt erre a bizonyos korosztályra. Nyilván idősebb korban ez a dolog megfordul.

Ezen kívül valamennyi szerepe annak lehet, hogy a vonzóbb férfiknak általában mindig van nőjük, vagy ahogy szűnnek meg, és alakulnak ki új kapcsolatuk, úgy a lányoknál a nagyobb részük bekerül a forgásba, míg a férfiaknál csak a jobb kinézetűek között váltakoznak a nők (persze ennek nem éles határa van, inkább úgy kell elképzelni mint az exponenciális vagy a logaritmusfüggvény görbéjét. )

2019. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Szingli nő vagyok.

Bármikor szexelhetek. Ez nagyban megkönnyíti a szingliséget, nálam van a kontroll.

Sosem lesz incel mentalitásom, mert tudom, hogy nagyon könnyen juthatok férfiakhoz. Nem pánikolok, ezért nem is sietek. Keresem a megfelelőt.

2019. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
#3 De az nem önkéntelen cölibátus.
2019. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
#4 rossz helyre írtam, vedd tárgytalannak, elnéztem a kérdést :D
2019. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
A szingliség teljesen mást jelent egy férfinél és egy nőnél. Az előbbi magányos és égen-földön keres egy párt, addig az utóbbi olyan pasival (esetleg többel) dugatja magukat, akit nem tud kapcsolatra bírni és általában mellette van még egy pár nője.
2019. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
magukat > magát
2019. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én jelenleg "otthon ülök" ahogy te írtad..nem ismerkedem valahogy van elég problémám azon kívül és nem igazán találkozok olyanokkal akik megfognának..ennyi
2019. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Én azon szingli nők táborába tartozom, akik élik az életüket (férfi és szex nélkül), és annak ellenére, hogy vágynak társra, nem erőlködnek a párkeresésen, mert majd úgyis hozza az élet magával az ismeretségeket.
2019. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a 3#-as nagyon jól látja. A férfiak is messze jobban viselnék a szingliséget, ha bármikor, bármennyit szexelhetnének, méghozzá csettintésre. Csakhogy ez a nők kiváltsága.
2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!