Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagy hátrány párkeresésben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy hátrány párkeresésben, hogyha nemcsak hogy nem élek átlag feletti életszínvonalon, hanem nem is törekszem átlag feletti életszínvonalon élni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy
2019. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj az átlagos színvonallal. De az szerintem nem vonzó, ha valakinek nincs igénye arra, hogy fejlődjön vagy nincsenek céljai. Persze ezek a célok lehetnek teljesen más jellegűek is, de igazából mindenhez pénz kell.
2019. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jóval az átlag feletti életszínvonalon élek, és hidd el, több hátrányom volt ebből a párkeresésben, mint előnyöm, bármilyen furán is hangzik. Az emberek általában előítéletesek azzal, akinek van pénze.
2019. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamennyire hátrány, de ne ez határozza meg az életmódodat. Ha úgy érzed, hogy neked elég kevesebb jövedelem is, mert viszont nyugalmad van stb. akkor kövesd azt az utat. Én is pl. hasonlóan vagyok, és nem fogom azért kidolgozni a belem, hogy elmondhassam hogy van drága autóm meg minden és akkor majd buknak a nők.
2019. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén írom nem..nő vagyok..figyelj nagyon sokmindenre áldozhatod a figyelmed a pénzszerzésen kívül..legyen annyi amennyi kell gondolom így vagy ..
2019. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!