Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen pasik, ki a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik, ki a hibás, hogy ilyen állapotba jutottatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 14:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
(mármint lehetne, ha akarnátok)
2019. márc. 23. 16:33
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Teljes mértékben én, hogy megszülettem. Azonban figyelembe kell venni. hogy a társadalom is változott, nem is feltétlen jó irányba.
2019. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Hozzászólók!


Aki ilyet ír: "A sikertelen az ismerkedésben annak nincs teljes élete. A természet nem hiába alkotott két nemet, szóval akinek nincsenek nők az életében az egy boldogtalan ember." azzal tényleg szóba kell állni? Evvel az illetővel akartok értelmesen eszmét cserélni? Tényleg???

2019. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#23: Teljesen igazad van. Nem is értem hogy miért tette fel a kérdést, ha a választ nem akarja meghallgatni vagy elfogadni, illetve nem is akar a témáról beszélgetni. Na mindegy, legalább megtudhattam, hogy szerinte akár még nekem is lehetne csajom, ha akarnám.:)
2019. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Előzők, igazatok van, nálam is eléggé kiverte a biztosítékot. Lehet, hogy mérges az elvesztett nője miatt, de akkor ne rajtunk vezesse le! Meg ne írkáljon ordas nagy marhaságokat!

Én egyébként szociális fóbiás vagyok, szorongásos betegségekkel, ez a sikertelenségem fő oka. Szóval, én is megtudhattam, hogy lehetne nőm, ha akarnám. Ez kb. olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy higgyem el, ha akarnám, akkor lehetne ötösöm a lottón.

2019. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,szerintem azt akarta mondani,hogy nyerhetnél a lottón,ha vennél egy szelvényt.No offense,csak én így értelmeztem.
2019. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%

Ha így magamra nézek, akkor nem mondanám magam sikertelennek, max fater bactatottt ilyen szöveggel valaha.


De azért megpróbálok válaszolni.


Ugye volt egy alapom, ahol nem tehetek semmiről, hiszen tanultam az életet, de kiktől? Szüleim, rokonok, pedagógusok, társak. Hát nyilván mindenki rengeteg sérelemmel-boldogsággal, elfeledett -de a tudatalattiban mélyen rögzült- negatív-pozitív tapasztalattal került ki a felnőtt(ebb) létbe, mikor mondjuk érettségi után került. Jön a kirepülés, vagy még x év mamahotel. De utóbbi esetében is elmondható, hogy egy viszonylagos érzelmi leválás jön, hiszen már párkapcsolatban a késői érésűek is tapasztalatot szeretnek.


Tehát én úgy gondolom, hogy ez már eléggé érett kor ahjoz, hogy ne tudjunk felelősség tekintetében senki másra mutogatni, csakis saját magunkra.


Problémánk van? Ott a pszichológus, tessék elmenni! Iamerkedni akarsz? Tessék felülírni az idióta szokásokat - rössz berögződéseket, megtanulni baszélni-társalogni, és minden rendben lesz.


Ezeknek a hibáknak nincs okozója, felesleges mások hibájára mutogatni. Aki tényleg elcseszi az életedet, az te magad vagy, méghozzá azért, .ert minden lehetőséged adott, hogy bármilyen rossz tulajdo.ságodat fejleszd, és elfogadhatóvá tedd magad számára!


Ennyi kell csak...

Nekem kellett pár év, miután kidobott a rendszer, 22 évesen kezdtwm egyetemet csak, és magamat is csak egy évvel rá találtam meg, vagyis pontosabban csináltam meg!

Persze sikeres ezzel nem lettem, de sikertelenség is távol áll tőlem.

2019. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

A lustaság .


A legtöbbnek lehetne barátnője ha nem naphosszat feküdne a kanapén! Edzeni kell és kész ! Egy sportos test vonzó a nőknél, még akkor is ha nem is jóképű.

2019. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ki a hibás? Nem tudom, sztem elsősorban a családom. Apám alig foglalkozott velem érdemben, nem nagyon kaptam tőle visszajelzéseket. Hagytak nőni, mint a dudvát, rengeteget voltam egyedül. A testvérem állandóan emlékeztetett rá, hogy mennyire gyerekesen nézek ki, ez eléggé megalapozta a lányokkal szembeni ellenszenvemet. Az iskola, ahova jártam, pocsék volt, el kellett volna húznom onnan, annyit szekáltak, hogy a mai napig pszichológushoz járok miatta. Így indultam neki a gimis életnek. Utána se lett sokkal jobb, onnantól kezdve már nem bíztam senkiben, és befelé forduló maradtam. Testileg is későn értem, a csajokat nem érdekeltem. Most 26 vagyok, és úgy érzem, minden évvel egyre nehezebb a helyzetem. Egyre távolabb kerülök attól a megálmodott, ideális helyzettől, amire mindig is vágytam. Egyre zsémbesebb, rosszmájúbb vagyok, és egyre kevésbé érdekel, mert úgy érzem, úgysincs mit vesztenem, szóval akkor végül is miért ne legyek én is szemét az emberekkel. Úgy érzem magam, mintha isten fattya lennék, világra hoztak, de senkinek sincs semmi terve vagy érdeke velem, csak arra vár a világ, hogy egyszer bekattanjak és végezzek magammal.
2019. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!