Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tanácsoljam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tanácsoljam ezt a sikertelen barátaimnak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon többször is szóba kerültek a női elvárások. Elég sok női válaszoló azt írta, hogy nincsenek nagy elvárásaik, esetleg mondtak pár nagyon alapvető dolgot (pl. hűség).

Van néhány srác ismerősöm, akik viszonylag sikertelenek és az ilyen alapvető elvárásoknak megfelelnek. Van köztük olyan is, aki még szűz. Átlagos srácokról van szó, akik valamiért a valóságban nagyobb igényű lányokba botlottak.

Szerintetek, ha szólok nekik, hogy próbálkozzanak ezen az oldalon, sikerrel fognak járni?


2019. márc. 17. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Köszi, mosolyt csaltál az arcomra 😂😂😂
2019. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Karena26 ***** válasza:
71%

Ez nem társkereső oldal.

Valamint ha sikertelenek a barátaid a párkapcsolat terén, és fel jönnek ide gyk-ra nyavalyogni, vagy csak elolvassák a többi lúzer hattyúhalálát, még mélyebbre süllyednek az önsajnálatban és a reménytelenségben, és szerencsétlenebbek lesznek. Ezért nem tartom a felvetésed jó ötletnek.

2019. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

"valamiért a valóságban nagyobb igényű lányokba botlottak."



Inkább azt tanácsold a barátaidnak, hogy vegyék észre a kevesebb igényű lányokat is. :)

2019. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Szívesen! Szerintem az ő arcukra is mosolyt csalnék, ha rátalálnának az itteni nőkre. Többségük érett és intelligens nőként jellemzi magát, ők pedig ilyen lányokra vágynak.


#2: Tudom, hogy elsősorban nem társkereső oldal, de sokszor írják a nők, hogy ne nyavalyogjanak, hanem próbálkozzanak. Így legalább tudnának hol próbálkozni. Ráadásul több női felhasználótól is láttam, hogy állításuk szerint soha, senki sem próbálkozik náluk. Őket egy kicsit sajnálom, de így a barátaim pont rájuk találnának és végre mindkét fél boldog lehetne.

Bemásolnád, hol írtam, hogy a barátaim nyavalyogni jönnének fel vagy hogy önsajnáltatók? Azt tanácsoltam nekik az itteni válaszok alapján, hogy legyenek pozitívabbak, lépjenek ki a komfortzónájukból és legyen önbizalmuk. Az itteni válaszok alapján ezzel már nyert ügyük lesz itt elvileg.


#3: Az a baj, hogy a közös környezetünkben ilyen lányokat nem látunk. :/ Valamilyen rejtélyes oknál fogva, a környezetünkben lévő lányoknak az itteni hozzászólóknál nagyobbak az igényeik. Amíg rájövünk, hogy mi ennek az ellentmondásnak az oka, szerinted nem lenne jó, ha itt rájuk találna a boldogság?

2019. márc. 17. 22:44
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

"esetleg mondtak pár nagyon alapvető dolgot"



Hol? Linked!

A kutya nem fog összejönni senkivel, csak mert hűséges, nem agresszív, nem iszik.

2019. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
"A valóságban nagy igényű nőkbe botlanak ". Mert szerinted itt milyen nők vannak? Csak kérdem. Amúgy meg legyenek a haverjaid igényesebbek, soookkkal, aztán felőlem bárhol labdába rúghatnak csak ne itt kérlek, mert ez nem társkereső.
2019. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5: A #17-es válaszban pont ilyeneket írtak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


#6: Itt sok nő írja, hogy szerintük nem szálltak el a nők igényei és az átlagos férfiak is könnyen találhatnak társat, ha próbálkoznak. Itt legalább próbálkozhatnának, máshol nem igazán ment nekik.

Miből gondolod, hogy a haverjaim nem igényesek? Szerinted mit kéne csinálniuk igényesség terén, hogy a való életben is találjanak olyan lányokat, mint itt?

2019. márc. 17. 23:09
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Rosszul értelmezed a válaszokat nagyon. Nem arról van szó, hogy ezek elegendőek egy kapcsolathoz. Hanem ezek a kötelező elemek. De önmagukban nem érnek semmit se és ha valaki csak ennyit tud felmutatni az nagyon nagyon kevés egy párkapcsolathoz. A sikertelen barátaidban egyszerűen semmi érték vagy különlegesség nincs, van olyan dolog ami megfogna bárkit is bennük. Vagy ha van is de tök hiába ha van mellé csomó negatív dolog ami ezt elnyomja.

Abszolút nem tartom mondjuk nagy elvárásnak azt, hogy valaki érett legyen, intelligens, jól kommunikáljon, legyen önbizalma stb. Ezek szintén olyan dolgok, amik kötelező elemek, hiszen ezek nélkül semmilyen párkapcsolat nem fog működni. Emellett pedig persze vannak egyéni igények.

Sajnos az az igazság, hogy aki ennyire sikertelen az a legalapvetőbb, szükséges tulajdonságokat sem tudja hozni. Vagy van legalább 1 olyan tulajdonsága ezek mellé ami teljes mértékben ellensúlyozza az összes többit.

Ha segíteni akarsz nekik inkább azt mondd nekik, hogy tanuljanak némi önismeretet, és fejlesszék a tök alkalmatlan személyiségüket meg a kommunikációjukat.

2019. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8: Szóval, mivel csak átlagosak és nem tudnak semmilyen különleges dolgot felmutatni, ezért nem kelendőek? Pedig itt azt szokták mondani, hogy az átlagos srácok is könnyen találhatnak párt.

Néha láttam, hogy megkérdezték a felhasználókat, hogy milyen más elvárásaik vannak. Általában nem írtak más dolgokat. Ha engem megkérdeznek erről, akkor sokkal több dolgot mondok. Azt hittem, hogy velem van a gond.

Milyen negatív dolgokra gondolsz, amik akkora hátrányok lehetnek?

Az önismeret szerintem is fontos, de nem tudom, hogy mi lehet velük a probléma. Nagy csajozó közös ismerősök mondtak pár dolgot, de az itteni női válaszok alapján ezek nem lehetnek igazak. A női ismerősök azt mondják nekik, hogy rendben vannak, jó pasik, találnak majd lányt, de egyikük érdeklődését sem keltik fel. Hogy tudhatnánk meg, hogy mi velük a probléma?

2019. márc. 17. 23:31
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Elárulom mi a gond a barátaiddal: szarul néznek ki, nem helyesek. Soha egy jóképű srácot nem ismertem, akinek gondjai lennének a csajozással. A nők totál leszarják milyen egy pasi személyisége, első körben. Vonzalom legyen meg, az a lényeg. Személyiség csak kapcsolatban számít. A barátaidnak meg lentebb kell adni, jobb ha néznek valami dagadt csajt, azok nem tudnak válogatni. Ennyi, lehet lepontozni, akinek fáj az igazság :)
2019. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!