Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk lehet a barátaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet a barátaimnak hogy tegyem össze a kezem hogy egy 36 éves gyerekes anyuka ilyen tulajdonságok mellett szóba állt velem?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és összejöttem egy 36 éves a gyerekes anyukával a lány teljesen átlagos egyáltalán nincs elhízva És nagyon kedves aranyos én egy kis felesleggel rendelkező átlagos férfi vagyok, talán az alatt vagyok kicsit.

Viszont még mindig Szüleimmel élek és nagyon félénk visszafogott vagyok kicsikét anyuka pici fia. Valahogy ezt az új barátnőmet nem zavarja nagyon gondoskodó típus és figyelmes és úgy érzem hogy nagyon sok mindent elfogad velem kapcsolatban. Tényleg tegyem össze a kezemet, hogy ilyen nőt találtam ilyen férfiként, annak ellenére hogy gyereke van és már idősebb?


2018. júl. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tenném össze a kezem, hogy elfogad a hátrányaimmal együtt. De ezt meg tenném akkor is ha szépségkirálynő lenne.

Mindegy, hogy ki az illető, milyen a helyzete. Nehéz olyan embert találni, aki kibékül a hülyeségeinkkel.

Ez adja a párkeresés nehézségét.

2018. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Kedveled?

Jol erzed magad vele?

Elfogad?

Szereted es o is szeret?

Jo a szex?


Ha igen akkor mi a fenet torodsz masokkal?

Tedd azt amit te gondolsz !

2018. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg becsüld meg, és próbálj segíteni nekik, biztos szükség van rá.

Kedves nő lehet, törődj vele sokat, ne okozz neki csalódást.

2018. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Nagyon határozottan igen.

Írom ezt férfiként, aki SOHA nem kezdene anyukával, nem akarnék az X gyerek után az X+1ik lenni az életében és szívében.


De, és kérlek ne sértődj meg, mert nem ez a szándékom, de neked PONT egy ilyen nőre van szükséged.

Félénk vagy, szüleiddel élsz, biztos szerethető is vagy, de töketlen kicsit. Bocs.


Örülj neki, hogy egy gondoskodó, figyelmes és elfogadó nőt kaptál az élettől, ne cseszd el.

2018. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 peca1000 ***** válasza:
100%

Fogd meg ezt a csajt, el ne ereszd, mert nem biztos, hogy lesz még egy ilyen nőd, vagy egyáltalán valakid.


Tegyél a kedvére.

2018. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!