Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk lehet a barátaimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet a barátaimnak, hogy nem a külsőmmel van a gond, hanem a hozzáállásommal?

Figyelt kérdés

161 cm-es nagyon vékony 33 éves férfi vagyok. Nagyon jó lenne már egy feleség, de úgy érzem a külsőm miatt nem kellek a nőknek.

A haverom, ismerősök mindig azt mondják semmi köze a külsőmnek, hanem nincs önbizalmam, ezért negatív a kisugárzásom és frusztrált vagyok és pontosan ezért nincs párom.

Lehet mégis a bensőmmel van a gond, nem a külsőmmel.


2016. szept. 6. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
He? Feleség? Jól meggondoltad ezt? :D Amúgy egy francot a kisugárzásoddal van baj, ez egy akkora baromság, mint ide az Androméda-köd. Egyszerűen nem jössz be külsőre a nők 99,999%-ának, pont úgy, mint én. Innentől kezdve csinálhatsz te bármit is, lehetsz akármilyen aranyos, űzhetsz akármilyen vagány hobbit, lehetsz akármilyen művelt, odaadó, önzetlen, bármi, fosni fognak rád. Akihez nem vonzódnak szexuálisan, mert úgy elbánt velük a természet, azzal sosem fog összejönni senki. Marhára összetett a történet, mi?
2016. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Csak hogy adjak egy kis bíztatást. Ez egy teljesen őszinte igaz válasz tőlem.

Magamat testre egy 10/7esnek, arcomra egy 10/8asnak mondanám. Semmi nagyképűség, én illetve mások is így gondolják. Egyetemre jártam, most 23 vagyok. Ex barátom: test: 10/5, arc:10/2 kb. Asztalosként dolgozott. Nagyon csúnya volt megmondom őszintén. De! Én annyira szerelmes voltam belé.. Őt szerettem a legjobban eddig életembe. 1 évig voltunk együtt 20-21éves koromig, ő akkor 27-28 éves volt.

Mai napig vele lennék ha lemondott volna a piáról.!!

2016. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is sokak számára nem túl vonzó srácot szerettem a legjobban. Tudom, hogy nem volt szép, de nagyon vonzódtam hozzá.


A nagynéném egy nála kb 10 centivel alacsonyabb vékony férfit szeret évek óta.


Anya egy pocakos kopaszt.


Az uncsitesóm is hasonlóan nem túl szép, de számára vonzó srácot szeretett.


Mi jól nézünk ki.


Az ismerkedés összes formáját próbáld folyamatosan és aktívan, mert ezzel a magassággal nehéz ismerkedni.

2016. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha hozzád hasonló előnytele külsejű nőt keresnél, biztos találnál
2016. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
#2, #3: Nagyon aranyos mesék, csak én nem veszem be. :D
2016. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Háát... 150 cm-es nőként őszintén mondom neked, a magasságoddal erősen baj van (ahogy nekem is :(), ez nagyon visszaveti a dolgokat. Neked többszörösen kell humorból, észből, stílusból teljesíteni. Nekem alacsony lennél, de ismerek olyan kb.156- 158 cm magas pasit aki megnősült (volt kollegám). Tehát nem lehetetlen. Az biztos, hogy amíg negatív a kisugárzásod esélyed nincs.
2016. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

#5ös sajnálom hogy olyan lehangoló életed van, hogy semmi pozitív dologban nem hiszel.

Nekem is vannak ilyen napjaim, remélem nem vagy mindig ilyen

2016. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Köszi szépen ezt jól megmondtad és teljesen igazad van, köszi a biztatást
2016. szept. 7. 06:56
 9/9 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza.
2017. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!