Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van mindenki ennyire...

Miert van mindenki ennyire rakattanva az ismerkedesre? Vagy az en hozzaallasommal van a gond?

Figyelt kérdés

Mindenhol ez a tema. Ismerkedes, parkapocsolat, pasizas, csajozas, "Ki akar irni nekem?", stb. itt is, mas forumokon is.

Ertem en, hogy az ember tarsas leny, de miert kell rögtön depressziosnak lenni, ha epp egyedülallo az ember?

22 vagyok. Kb 20 eves koromig en is vertem a fejem a falba, hogy mikor lesz mar pasim. Most eljutottam arra a pontra, hogy nem is kell. Jol erzem magam egyedül, megvan mindenem, dolgozok, tanulok, azt csinalom, amit akarok, elvezem a függetlenseget. Ha valakibe belezugnek (amire jelenleg kicsi az esely), majd akkor elgondolkodok a dologrol. De addig se szenvedek, hogy bakker, meg egy napot kellett egyedül leelnem, mig masok mind kapcsolatban elnek.

Szoval a kerdes: Manapsag divat lett az ismerkedes, vagy tenyleg ennyire kell az ember melle valaki?


2013. júl. 6. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem érzem magam jól egyedül, jó lenne szeretni és szeretve lenni. De nem várom el, hogy az én nézőpontom lásd. 22F
2013. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 xKakashix ***** válasza:
100%

Most nekem sincs csajom és tök jól érzem magam, lehet bulizni meg minden!! :D

18/F

2013. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy valakik túlzásba viszik. Vannak olyanok, akik már fűvel fával próbálkoznak, hátha végre összejön valami. Én is nagyon kiegyensúlyozott vagyok, és én úgy állok hozzá, hogy csak olyat szólítok le, akire tényleg azt mondom, hogy wow. Mert a szeme annyira megragadó, az alakja, akármi. A társkeresőzöket sem értem. Ott is kb írnak 800 embernek, hátha. Én tuti csak olyannak írnék, aki minden téren passzol hozzám.
2013. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
xKakashix: Pacsi. :D
2013. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 xKakashix ***** válasza:
Látom nem csak én vagyok ezzel így. :D
2013. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tipikusan az olyan emberek írnak ilyeneket, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni, mert nem ismerik magukat, nincs életcéljuk, saját gondolataik, terveik. Csak arra kell nekik a másik, hogy ráakaszkodjanak és legyen valami "életcéljuk", a másik. Az ilyeneknek javaslom tartsanak egy macskát...kutyát nem, mert a kutyákat szeretem és sajnálnám őket egy ilyen emberre bízni. De a macskán kiálhetik a problémáikat. Szeretgethetik őket, meg minden. Szóval hajrá. 14F
2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akinek fontos az csinálja, neked nem, te nem csinálod. Ennyi.

Mellesleg a csajozásnak/pasizásnak évezredes hagyományai vannak nem valami új divathóbort.

2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 The Other ***** válasza:
100%

A média (TV, net, bulvárlapok) szemszögéből azért kifizetődő erről a témáról cikkezni, mert egy elég széles korosztályban MINDENKIT érint, nemtől és iskolai végzettségtől függetlenül. Valamint nem kell különösebb szaktudás ahhoz, hogy bárki "szakértőnek" nevezze ki magát és máris írja a cikkeket, melyekben több-kevesebb hülyeség van.

Valamint ezzel elég sok mindent eladhatóvá lehet tenni. Pl. egy fiataloknak szánt újságra/weblapra ráírják, hogy "23 TUTI CSAJOZÁSI TIPP A NYÁRRA" és máris olvassák a lapot...

A középkorúaknak a "TUTI TANÁCSOK HÁZASPÁROKNAK AZ ELHIDEGÜLÉS ELLEN" mézesmadzagot dobják be.


Rájöttek, hogy ez az egész "társkeresősdi" egy hatalmas piac, csakúgy mint az életmód/egészség, mert mint fentebb is írtam, ezek mindenkit érintő témák...

2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem 14, hanem 24 :D
2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én annyira nem verem a fejem a falba, egyszerűen nem érzem magam jól egyedül. De szerencsére eddig mindig úgy állt, hogy ha szeretnék, akkor találok is magamnak barátot. De tényleg rossz érzés társ nélkül lennem. Barátok is vannak, jó dolog, de nem érzem magam igazán önmagamnak, ha nincs egy "kiegészítő" részem. Nyilván vannak, akik csak divatból csinálják, de én inkább a magam lelki békéje kedvéért vagyok majdnem mindig foglalt (bizonyos elfogadható- és szükséges- szünetekkel, természetesen).
2013. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!