Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel most mi a gond?

Ezzel most mi a gond?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni és néhány lánynál azt tapasztaltam, hogy nagyon bizalmatlanok, amit megértek, mert neten nem mindig botlasz bele normális emberekbe.


De miért lehet az, hogy ő egyből képet kér tőlem, mert neki fontos, hogy néz ki akivel beszél,(de találkozni nem akar még), viszont én ha megírtam neki, hogy ne haragudj, de nem szívesen küldök képet még, mert nem akarom, hogy visszaéljenek vele, akkor azt hiszi át akarom verni azzal hogy közben pár levél után már személyes talira invitálom? Lehet, hogy megnéz és aztán kénye kedve szerint dönti majd el, ha bejövök, akkor talizna velem? Ez nem igazságtalanság? Én nem küldök elsőre, mert már megjártam így. Ha ő is akarna igazán ismerkedni (normális levelek után), miért nem küld elsőre, amikor írja, hogy elégedett magával? Remélem érted, amit leírtam.


2013. jún. 2. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az emberek ilyenek,bizalmatlanok,te szívesen találkoznál valakivel akiről még azt sem tudod hogy hogy néz ki?Nem gondolnám igazságtalannak,ha neked külsőleg egyáltalán nem tetszik valaki akkor te sem közeledsz hozzá úgy..
2013. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt a bizalmatlanság, másrészt meg ezt így én sem értem. Én is kértem régebben, amikor még ismerkedtem képet, de én mindig küldtem először vagy közvetlen miután ő küldött.
2013. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!