Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon összeillünk, azonos az érdeklődési körünk, nagyon jól érzem magam vele (szerintem ő is velem) és úgy érzem, tetszem is neki. Számtalan jelet adtam, de nem veszi őket. Csak ha én lépek, akkor ő is lép felém, de nem kezdeményez. Hogyan teszteljem le, hogy bejövök neki? Megkérdezni nem akarom. 17L

2013. márc. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Ha valóban kellenél neki, akkor a pasi lépne folyamatosan, nem neked kell ráírni.


Úgy hogy gondold át ezt a "nagyon összeillünk" szöveget.

2013. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem FB kapcsolat, nem írok rá.
2013. márc. 24. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy Fb vagy sem. Ha egy férfinek kellesz az állandóan jelentkezik.Magától.
2013. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, ez bonyolultabb. Osztálytársak vagyunk, és keresi a társaságomat, és heti pár órát töltünk kettesben.
2013. márc. 24. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Lehet hogy csak olyan barom mint én voltam. Nekem hiába küldték a jeleket a lányok, nem fogtam fel őket. Így aztán az nyert aki odajött. Csak késöbb tudtam meg, hogy xy meg yx is jelzett és akart valamit. Aztán késöbb benőtt a fejem lágya és vettem az "adásokat".

De ez most rajtad nem segít. Én azt mondom a legtisztább dolog, ha beszél erről az illetővel. Akkor kerek perec kiderül hányadán is áll vele az ember fia/lánya.

2013. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!