Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van mindenki ennyire...

Miert van mindenki ennyire rakattanva az ismerkedesre? Vagy az en hozzaallasommal van a gond?

Figyelt kérdés

Mindenhol ez a tema. Ismerkedes, parkapocsolat, pasizas, csajozas, "Ki akar irni nekem?", stb. itt is, mas forumokon is.

Ertem en, hogy az ember tarsas leny, de miert kell rögtön depressziosnak lenni, ha epp egyedülallo az ember?

22 vagyok. Kb 20 eves koromig en is vertem a fejem a falba, hogy mikor lesz mar pasim. Most eljutottam arra a pontra, hogy nem is kell. Jol erzem magam egyedül, megvan mindenem, dolgozok, tanulok, azt csinalom, amit akarok, elvezem a függetlenseget. Ha valakibe belezugnek (amire jelenleg kicsi az esely), majd akkor elgondolkodok a dologrol. De addig se szenvedek, hogy bakker, meg egy napot kellett egyedül leelnem, mig masok mind kapcsolatban elnek.

Szoval a kerdes: Manapsag divat lett az ismerkedes, vagy tenyleg ennyire kell az ember melle valaki?


2013. júl. 6. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, mint Te! :)

18 múltam pár hónapja, idén voltam először szerelmes, idén volt az első kapcsolatom, ami nem végződött túl szépen, sőt. Nagyot csalódtam a fiúban, teljesen másnak ismertem, na mindegy. Utána sokáig hiányzott egy fiú, de már rájöttem, hogy jobb ez így.

Nem mondom, hogy nem örülnék, ha lenne egy kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatom, mert nagyon is jó lenne. Csodálatos érzés, amikor nem egyedül ébredsz, a közös programok, a nyáresti séták stb., de nem verem a fenekemet a földhöz, amiért nincs kapcsolatom.


Mellesleg eddig nem is tudtam volna normális kapcsolatot kialakítani, kellett jó 2 hónap, hogy túl tegyem magam a szakításon és talpra álljak. Most pedig élvezem az életet. És néha rossz, hogy egyedül vagyok, ugyanakkor sok pozitívuma is van a dolognak, hiszen pl. rengeteg spontán dolgot tudok csinálni, sokkal több időt tudok a barátaimmal tölteni, többet tudok utazni pl. rokonokhoz stb. Egyszerűen ez most egy szabadabb élet, mert egy párkapcsolat bizonyos szempontból kötöttségekkel jár. Ha tudom, hogy ma a párom hamarabb végez melóba pl., akkor az estét együtt tudjuk tölteni. Ilyen esetben hiába hív fel valamelyik barátom egy nagyon spontán ötlettel, le kell mondanom, mert a párommal töltöm az estét. Most gondolkodás nélkül igent tudok mondani mindenre, amihez éppen kedvem van. Ezért abszolút spontán nyaram van és ez nagyon jó. :))

2013. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze, ha talalnek egy pasit, aki minden teren illene hozzam, lehetne szo a dologrol. De igen, egyet ertek azzal, aki azt irta, hogy csak azzal ismerkedne, aki tenyleg valamilyen szempontbol különleges.
2013. júl. 6. 19:09
 13/15 xKakashix ***** válasza:

Különleges?

Nekem az is elég, ha első látásra bejön a csaj.

Persze ha aztán kiderül, hogy nagyon rossz személyisége van a csajnak, az szo*acs xD

2013. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna.

Egyszerűen nincs időm még a régi barátaimra sem, gyakorlaton vagyok, visszavan még a jó kis anatómia, élettan etc. vizsga, nagyjából egy héten egyszer ha látnám és tudnánk napi fél órát írni egymásnak, azt meg még eddig egy pasi sem viselte el...

Nem erőltetem mondjuk soha túlságosan a dolgot.

22/L

2013. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Sokan úgy fogják fel mintha a szingliség egyenlő lenne az abnormalitással, vagy egyszerűen annyira társfüggők lettek az emberek, hogyha nincs kapcsolatuk rögtön bekattan az agyuk, és csak az pörög bennük, hogy szerezni kell valakit MOST mindegy honnan.. vagy pedig elkeseredettek az emberek mert senki nem foglalkozik velük, ezért írják ki naponta hogy "Valaki beszélgetni?" hogy meglegyen a napi interakciójuk. Szerintem súlyos ilyen szempontból az oldal, tele van szeretethiányos nyomorult emberekkel, pedig nem mindenre a kapcsolat a megoldás.. annyi mindenből lehet merítkezni, hogy na.
2013. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!