Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen pasik, ki a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik, ki a hibás, hogy ilyen állapotba jutottatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 14:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Na na kérdező, ne provokálkodj!

Azért mert nem akarok párkapcsolatot, nem azt jelenti hogy nem is lehetne. Ha George lennék sem változna semmit, mert ugyanúgy nem akarnák senkit egyenlőre.

2019. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%

"Ha titeket George Clooney-vá változtatnának, akkor sem lenne tartásotok, mert belsőre semmit nem változnátok, ugyanúgy elhajtanának a nők."


A belsőnket erősen befolyásolja a külvilágból érkezett visszajelzések, amelyek első körben külső alapján történnek meg, ezenfelül van genetika ott is. E

2019. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
98%

"Ha titeket George Clooney-vá változtatnának, akkor sem lenne tartásotok, mert belsőre semmit nem változnátok, ugyanúgy elhajtanának a nők."

Eleinte szinte biztosan. Aztán a megváltozott körülményekhez lassan elkezdene alkalmazkodni a személyiség is és ez hozná a sikereket. Gondolj bele, Clooney már fiatal korától azt a visszajelzést kapta, hogy tetszik a nőknek. Ettől magabiztosabb lett, amitől meg még inkább tetszik a nőknek. Kísérletként érdekes lenne fordítva is belegondolni. Vajon mit tenne Clooney, ha egy magát csúnyának gondoló pasival testet cserélne és nem lenne biztos, hogy visszatérhet a sajátjába (tehát nem játszhatna kivárásra)? Vajon ő sikeres lenne? Ha igen, mennyire és kiknél?

2019. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.A saját sikertelenségemnek egyetlen jól körülhatárolható oka van.ÉN.(Mondjuk,társkeresésben,nem tudom mennyire lennék sikeres,sosem próbálkoztam.)
2019. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"A belsőnket erősen befolyásolja a külvilágból érkezett visszajelzések, amelyek első körben külső alapján történnek meg, ezenfelül van genetika ott is. E"


Nem tudom, hogy ennek a genetikának mennyi köze van. De azt tudom, hogy a külvilág ingereit többféleképpen lehet értelmezni. Van, aki leszarja, van, aki meg nem, és ezét depis lesz.


Emberfüggő.

2019. márc. 23. 16:10
 16/29 A kérdező kommentje:

#13


Viszont nem mindenki születik George Cloony-nak és mégis van elegendő önbizalma.


Most példaként fel tudom hozni azt a patkányt, aki annak idején elvette a nőmet. Nálam alacsonyabb, ragyás képű, közel ülős szemű, repedt szájú nyomorék selejt volt. Honnan volt akkor bátorsága lenyúlni a nőmet? Két hét alatt amúgy meg is fektette...


Ha annak a csúfondáros patkánynak volt elegendő önbizalma elszedni a nőmet, és hónapokon át kefélgetni, akkor nem tudom, hogy másoknak mi baja van.

2019. márc. 23. 16:14
 17/29 A kérdező kommentje:

13-as:


A fentiek alapján tehát a kifogásod egyenlő: egy lúzer vagy. Szerintem maradjunk ennyiben, ne magyarázd ki a dolgokat.

2019. márc. 23. 16:19
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
Ez a természet rendje. A nők feladata kiszűrni a selejtet (nem véletlenül beszélnek állandóan selejtes férfiakról), így a férfiak legkevésbé szerencsés része mindig örök magányra lesz itélve.
2019. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
Csakis én, a visszahúzódó természetem és a szociális fóbiám miatt.
2019. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Szerintem mindannyiótoknak lehetne csaja, még a 13-asnak is. Na mindegy, nem akarok én erőltetni semmit.


A témát zárom:


OFF

2019. márc. 23. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!