Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez helyes definíció az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez helyes definíció az ismerkedésben sikertelen emberekre általánosságban, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Sikertelen nő = van választási lehetősége, mert hódolók akadnak, de nem felel meg az igényeinek egyik sem, ezért inkább egyedül van.


Sikertelen pasi = nincs választási lehetősége. Semmiféle nő nincs a láthatáron, ezért van egyedül.


2019. márc. 21. 22:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
A nő stimmel, de a pasik inkább azért vannak egyedül, mert túlságosan félnek a nőktől, ahhoz, hogy megpróbáljanak ismerkedni.
2019. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Végülis ez igaz.
2019. márc. 21. 22:57
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem helyes. Vagyis pasiként nagyon remélem, hogy nem az. Ez alapján úgy tűnhet, hogy a pasiknak mindegy, csak lyuk legyen, bárkivel összejönnek. Én legalábbis nem ilyen vagyok, pedig abszolút nem vagyok egy akkora főnyeremény, hogy még válogassak is. De csak azért, hogy legyen valakim, nem fogok összejönni olyannal, akivel nem tudnám elképzelni magam. De lehet, én vagyok fordítva bekötve.

23/F

2019. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Én legalábbis nem ilyen vagyok, pedig abszolút nem vagyok egy akkora főnyeremény, hogy még válogassak is."


A "Kulcs a nőkhöz" című könyvbe pont az van írva, hogy főnyereményként kell tekintenünk magunkra, fel kell venni azt a keretet, de mindegy.

2019. márc. 21. 23:09
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem így van. Nők közül is pontosan ugyan annyi van, aki nem igazán érdekes, nem kiemelkedő semmiben, komplexusai meg lelki sérülései vannak amik miatt alkalmatlan kapcsolatra. Rengeteg ilyen van. Sok nő iránt egyáltalán nem érdeklődik senki sem.

Azt pedig nem gondolom sikertelen nőnek, aki nem jön össze valami jöttmenttel aki éppen megfelel. Hatalmas baromság, hogy emiatt valaki sikertelen lenne. Inkább nagyon is okos, hogy inkább van egyedül mint olyan emberrel aki csak megteszi.

2019. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Sok nő iránt egyáltalán nem érdeklődik senki sem."


Ne haragudj, de ezt nehéz elhinni.

2019. márc. 21. 23:14
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Igazság szerint ez a könyv kimaradt nekem, nem tudom, mit veszítettem vele, csak sejtem. Nem vagyok szakavatott, de talán többet ér, ha az embernek van egy egészséges, reális énképe, ahelyett, hogy elvtelenül főnyereménynek tartja magát.
2019. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7


Hogy ez mennyit ér, azt látjuk a te esetedből: semmit.


Aki egyébként felveszi a főnyeremény keretet, arra egy idő után rá is ragad, és tényleg az lesz. Amit az ember gondol magáról, azt sugározza ki. A szerzői is azt mondja, hogy nincs mit veszíteni ezzel, de hát mindenki úgy gondolkodik, amit akar.

2019. márc. 21. 23:21
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából helytálló, annyival egészíteném ki, hogy ez a fiatalabb, 30 alatti korosztályra vonatkozik, afölött a nők rohamosan veszítenek a vonzerejükből, míg a férfiak valamivel vonzóbbak is lesznek ha már van egzisztenciájuk. Persze a férfiak is aztán öregszenek, de még mindig vonzóbbak maradnak mint a korabeli nők, illetve ott vannak a náluk fiatalabb nők is.
2019. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Főnyeremény keret... hogyne. Vonzás törvénye 2.0? Figyi, nekem tulajdonképpen tök mindegy, ha te hiszel ebben, és téged ez boldoggá tesz, akkor csináld. De azért elfogadhatnád azt is, hogy az emberiség nagy része egész pöpecül megoldotta a társkeresést ezek nélkül a magvas gondolatok nélkül is, nem biztos, hogy ez az egyetlen járható út. Sőt.
2019. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!