Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez helyes definíció az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez helyes definíció az ismerkedésben sikertelen emberekre általánosságban, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Sikertelen nő = van választási lehetősége, mert hódolók akadnak, de nem felel meg az igényeinek egyik sem, ezért inkább egyedül van.


Sikertelen pasi = nincs választási lehetősége. Semmiféle nő nincs a láthatáron, ezért van egyedül.


2019. márc. 21. 22:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

A többségre ez általános jellemzésként simán ráhúzható.

Nőknél elég jellemző, hogy egyszer azért sírnak, mert mennyi nyomi próbálkozik, aztán meg azért, hogy nem kellenek senkinek, miközben többségük még kezdeményezni sem akar.

Pasiknál általában több sikertelen próbálkozás után jön az, hogy megunják a dolgot.


#5: A környezetemben rengeteg önbizalomhiányos, komplexusos és igénytelen nő van. Miért van az, hogy náluk sorban próbálkoznak?


Ez a kérdés amúgy ismét luftra fog menni. Reggelre megjönnek azok a nők, akik az egészet a férfiakra hárítják és előadják majd az áldozatszerepet. Ja, és lesz egy csomó nő, akiknél soha, senki sem próbálkozik. Még akkor sem, ha itt is szórják rájuk a privátokat.

2019. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#10


Ez nem hit, sem ezotéria, ez pszichológia.


A főnyeremény keret lényege az, hogy értékesnek tartja magát az ember mások számára. Ez pedig kisugárzik az emberen. A "sugárzás" alatt viszont ne gondolj semmiféle ezoterikus dologra. Egyszerűen olyan dolog ez, mint amikor valakinek szar kedve van: kisugárzik, és a másik sem fogja jól érezni magát vele.


Persze elhiszem, hogy ehhez az egészhez kell önbizalom. Aki annyira vacak embernek tartja magát, annak ez nem fog menni.

2019. márc. 21. 23:41
 13/24 A kérdező kommentje:

"De azért elfogadhatnád azt is, hogy az emberiség nagy része egész pöpecül megoldotta a társkeresést ezek nélkül a magvas gondolatok nélkül is, nem biztos, hogy ez az egyetlen járható út. Sőt."


Kb. ugyanazt gondolták magukról, csak másként fogalmazták meg. Mindenki, akinek jól megy az ismerkedés, értékesnek tartja magát valamilyen szinten. És mindenki, akinek szarul megy, értéktelennek tartja magát. 5 perc ebben a rovatban, és ez számodra is nyilvánvaló lesz.

2019. márc. 21. 23:44
 14/24 anonim ***** válasza:
Próbáld árnyaltabban látni a világot. Attól, hogy valaki nem főnyereménynek látja vagy láttatja magát, az nem azt jelenti, hogy értéktelennek tartja magát, vagy önbizalomproblémái lennének. Csak valószínűleg pontosan tudja, ismeri a saját korlátait. Amik akkor is ott lesznek, ha magára erőlteti a főnyereménykeretet. Nyilván optimális esetben. Természetesen vannak, akiknek tényleg gondjaik vannak, de általánosságban szerencsére nem ez a jellemző. Egy szóval se mondtam, hogy a társkereséshez nem kell önbizalom. Hogy a túróba ne kéne? De nem csak a 0 és a "főnyeremény" szint létezik. Szerencsére.
2019. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

,,afölött a nők rohamosan veszítenek a vonzerejükből"


Azért ne általánosítsunk. A nők egy része ugyanolyan vonzó marad. Sőt olyat is ismerek aki fiatal kori képei alapján jellegtelen külsejű volt(nem volt csúnya, de vonzó sem igazából), viszont 30-as éveire igazán vonzó nő lett belőle. Persze nem mindenkinek tesz jót az idő, de jócskán vannak akik nem vesztenek a vonzerejükből. Százalékot nem tudok mondani persze, de na...


Nézd csak meg mennyi fiatal fiúcska+érett nő jellegű kérdés van mostanában(Fiatal férfiként rosszul vagyok a milf szó hallatán, ezért kerülöm a használatát). Mondjuk van olyan gyanúm, hogy ugyanaz az 1-2 jómadár teszi fel ezen kérdések 80%-át, de azért lehet látni, hogy egyesek kifejezetten erre izgulnak. Bár nekem nem ezen érett nők vannak az érdeklődésem középpontjában, de nem rugdalnék ki az ágyamból én se egy átlagosan csinos 30-40-es nőt :)

22/f

2019. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Alapvetően realista gondolkodó vagyok, de ezzel a mentalitással egyáltalán nem értek egyet. Szerintem nem szükséges az ismerkedésben a korlátokhoz tartani magunkat, épp ellenkezőleg át kell törni, vagy legalábbis meg kell repeszteni azokat. Szerintem nem baj, ha valamennyivel az ember többnek mutatja magát, mint ami, mert egy idő után olyan is lesz.


Én például a szüzességem is úgy vesztettem el, hogy többnek mutattam magam. Másként nem valószínű, hogy a nőre olyan hatással lettem volna, hogy első randin felcipel magához, és megdugatja magát velem. Miért tett volna ilyet?


Viszont miután ez megtörtént, a felvett szerep valósággá lett. Ma már nem meglepő számomra, ha egy nő első randin kefél velem. Addig álom volt, most valóság.


Szóval ezzel nem értünk egyet, de sebaj. Gondolom azért ragaszkodsz a módszeredhez, mert te érzed magad úgy jól. Ám legyen. :-)

2019. márc. 22. 00:06
 17/24 A kérdező kommentje:
14-nek ment az előbbi komment.
2019. márc. 22. 00:08
 18/24 anonim ***** válasza:

Jézusom kérdező... :D Rettenet korlátolt vagy. Azért fekszenek le veled a nők mert baromira leszrják, hogy milyen vagy. 1-2 éjszakára bárki megfelel akinek van farka. Sőt, minél kevesebbre tartanak annál jobb, legalább tuti nem lesz belőle semmi. Aki összefekszik veled első randin az hidd el nem is akar nagyon többet.

De értelmes kapcsolatban ennek a hülyeségnek semmi értelme. Nem fog melletted senki megmaradni, ha többnek gondolod magad mint ami vagy. Ez abszolút nem szexi és teljesen összeegyeztethetetlen egy párkapcsolattal. A kapcsolathoz önismeret kell. Aki megfelelő önismerettel rendelkezik az nem fogja magát többnek gondolni. Az meg különösen taszító, ha a nagy egó mögött nincsenek valós értékek. Ismerkedtem hasonló pasikkal, pár randi után tök egyértelmű volt, hogy semmit nem tud felmutatni.

Egyébként egyértelű kamu nyilván, hogy hogy odavannak érted a nők, de még elméletben sem működik ez.

2019. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18


Bár nem tartom magam korlátoltnak (vagy legalábbis nem olyan mértékben, azt mint bizonyára te gondolod), de ez a te véleményed.


Írod:


"Azért fekszenek le veled a nők mert baromira leszrják, hogy milyen vagy. 1-2 éjszakára bárki megfelel akinek van farka"


Akkor a GYIK-es pasikkal, akik itt panaszkodnak már évek óta miért nem fekszik le senki? Pl. Balázskával? Nekem úgy tűnik, hogy a nők megválogatják a partnereiket. Persze nem minden nő, de én igyekszem a válogatósakkal összefeküdni, mert azok igényesebbek.


Másrészt: igazából engem nem zavar, ha nem marad mellettem egy nő sem. Jelenleg nem keresek komoly kapcsolatot, szóval csak jól járok, ha szex után közös megegyezéssel szépen elválnak útjaink, ha nem tudunk másban megegyezni.


Aztán lakat mindkettőnk száján, én nem állítom be trófeaként őt, meg ő sem engem.

2019. márc. 22. 00:18
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyes.
2019. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!