Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sokáig nem találja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig nem találja a partnerét mindenképp ő a hibás?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha valaki sokáig nem találja a partnerét elég megalázó azt mondani neki, hogy béna volt és ő cseszte el az egészet. Rengeteg ember nem találja a szerelmét, sokszor a közös szimpátia nem jön össze. Ilyenkor miért lenne a másik a hibás és a béna? A másik szánalmas dolog az, ha valakire ráerőltetik az extrovertált életmódot, nem mindenki élvezi az állandó bulizást és ismerkedést.
2019. márc. 18. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben bőven hibás vagyok benne
2019. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivel ez rám is igaz, osztom az előttem szóló véleményét. Ha vki sokáig nem találja a párját, régóta szingli, az sosem véletlen... Saját maga is tehet róla.
2019. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

31 éves vagyok, soha nem volt még felnőtt, komoly kapcsolatom. 21 éves koromig marhára visszahúzódó voltam;

majd elhunyt anyum és depressziós lettem.

Az elmúlt 10 évbe igaz neten próbálkoztam, de soha nem volt pozitív vissza jelzés a részemre.

Ma már nem szeretek ismerkedni. Ránézek egy lányra interneten is, elmegy a kedvem. Úgy érzem, hogy csak velem nem tudja elképzelni magát egy nő se.

2019. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Jaj, utolsó, nagyon butaságot írtál..

Neten nem igazán lehet ismerkedni, nem próbáltál személyes Kontaktot kialakitani senkivel? Férfiként bárhol letudsz szólítani egy lányt... Inkább, mint a nézet bújva, azt sem tudva, hogy ki ül a másik oldalon..

2019. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki hosszú ideig nem találja a partnerét, akkor az illető önismerete és / vagy önmagának a világhoz való viszonyának az ismerete a béka feneke alatt van. Ha változást akar, akkor a fenti, rá nézve némileg kínos igazságot kellene beismernie, majd miután teljesen elfogadta ezt a tényállást, megpróbálni ezen változtatni.
2019. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek olyanokat, akik hiába extrovertáltak, nincs nőjük.

Idősebbek is, akiknek már unoka kellene inkább. Furák.

A személyiségük is fura,bár attól találhattak volna másik fura csajt, de valamiért nem...szóval igen, őa hibás. tuti van ilyen kölcsönös vonzódás egy életben minimuim 5ször.

2019. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

4# vagyok:

Nem tudok leszólítani senkit, mert nincs bátorságom hozzá. Mindig is visszahúzódó személyiség voltam, de leginkább azért, mert mindig kinevettek a lányok, fiúk egyaránt. Mindig is szánalmasnak éreztem magam, illetve ahogy már korábban is mondtam, nem érzem magam senkihez se valónak.

2019. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
56%-os, akkor lényegében mit akarsz? Másszon rád valaki szánalomból? Csak mert ilyesmi manapság egyáltalán nem történik, annál szerencsére már jóval nagyobb a nők önbecsülése.
2019. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az ő hibája. És pont addig nem is lesz senkije, amíg ezt nem látja be és nem változtat.


Két esetben látom, hogy valaki tartósan egyedül van.

1. Tényleg szélsőségesen komoly baj van vele, főleg fejben.

2. Nem látja reálisan, hogy kikkel van egy szinten, és kizárólag olyanoknál próbálkozik, akiknél semmi esélye.

2019. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésre a helyes válasz "tisztelt hölgyeim és uraim, kedves barátaim" az, hogy általában nem saját maga tehet róla. Maga a kérdező nagyon jó kérdést tett fel, ami már bennem is sokszor megfogalmazódott, és a kérdés alatti leírásban meg is fogalmazta a választ is rá.

Persze vannak kivételek is, de mint tudjuk, tisztelt hölgyeim és uraim, kedves barátaim, a kivételek a szabályokat erősítik. Úgyhogy ez a helyzet, "oszt jó napot".

2019. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!