Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a hcg este...

Létezik, hogy a hcg este jobban kimutatható? Vagy ez mindenképp egy hibás teszt?

Figyelt kérdés
Bocsi,hogy zaklatlak itt a kérdéseimmel titeket,de nagyon bosszant a dolog... a képen látható első teszt,az esti... Az alsó az reggeli. 14.dpon azthiszem már a reggelinek is pozinak kellene lennie nem?
2015. dec. 1. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kép? 😀
2015. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jogos :D

[link]

2015. dec. 1. 07:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél/ittál előtte kb. 3 órával és pisilni sem voltál, akkor lehet erősebb, mint a reggeli. Szerintem nem hibás.
2015. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen igy tettem,csak azt nem ertem,hogy nekem szemmel ugy tunt,hogy a reggeli vizeletem koncentraltabb volt(erosebb szinu) mint az esti.
2015. dec. 1. 07:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Várj még 2-3 napot, az lesz a biztos.
2015. dec. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Huhh! Ez durva. Szerintem próbáld meg másfajta teszttel is.
2015. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Este csinalok megegyet kivancsisagbol. Ha nem jon meg elmegyek a dokihoz es megmondom hogy csak este pozitivak a tesztjeim. Egyebkent ez a 3 pozitivnak tuno. Alapbol a jostesztjeim is pozitivak es ha rokon hormonok a hcg meg az LH akkor lehet h pont azert pozik a tesztek mert sok az LH a szervezetembe. Az elso tesztem azthiszem a 11.dpon lett haaat... nemigazan pozitiv,de egy magyon eros,kepen is lathato szellemcsikos,szaradasi csikos valami.. a 2.tesztem ellilult alul,de csak kb felig. Ez a 3.,ami majdnem teljesen el lilult. Kezdek kiidegelodni,hogy nem tudom mi tortenik odabent. Ma veszek egy clearbluet. Vagy holnap. Masfajtaval egyebkent egyertelmu negativ volt tegnap es ma is. Nagyot csalodok ezekben a tesztekben. Az ember beleeli magat es ott van hogy sehol semmi :(


Mar ebbe az utolsoba is belekepzeltem a halvany szaradasi csikot. Bar sztem ott van. Annyira osszezavarodtam es elkezeredtem. Kifogom sorra a rossz teszteket? Egyaltalan van teves pozi teszt? Mert erre meg egy orvos is azt mondana sztem hogy pozitiv. Egyebkent az elso szellemcsikos tesztem 3 napja, az egy 3.fele teszt volt. Ugyanaz masnap reggel negativ volt. Igy vegulis azt mondhatom negativnak. De ezeket is? Tegnap meg a kalkulatorba is megneztem,hogy o is augusztusi lenne mint a kisfiunk. Azthiszem most magyon elkenodtem.

2015. dec. 1. 08:28
 8/18 A kérdező kommentje:
Most bolondnak fogok tunni de csinaltam meg egyett... most... 3.pisibol (kavezom. Ilyenkor sokat pisilek). El lilult az elso 2 percben :( mi tortenik itt?
2015. dec. 1. 08:37
 9/18 anonim ***** válasza:
10es vagy 25ös tesztet csinálsz?
2015. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link] en vagyok a vak?


Haaat nemtudom. Aukcio oldalas. Gondolom 10-es lehet.

2015. dec. 1. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!