Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a hcg este...

Létezik, hogy a hcg este jobban kimutatható? Vagy ez mindenképp egy hibás teszt?

Figyelt kérdés
Bocsi,hogy zaklatlak itt a kérdéseimmel titeket,de nagyon bosszant a dolog... a képen látható első teszt,az esti... Az alsó az reggeli. 14.dpon azthiszem már a reggelinek is pozinak kellene lennie nem?
2015. dec. 1. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon halvány. Lehet volt ,de eltávozik majd a menzesszel ami kicsit tolódik mert még jelen van a hcg...sokszor van pozi teszt menzesz előtt ami aztán semmis lesz , mert a pete távozik, nem életkèpes ezért mondják h felesegesen ne tesztelgessenek a nők , mert megörülnek aztán...nekem 1 héttel a mensi elött mondjuk minden vizelet pozi lett..és nem is jött meg.
2015. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 whitelady1 ***** válasza:
Nekem is este erősebb volt
2015. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ma van a nemvart napja. :(


Egyebkent egy ilyen terhessegem volt multhonapban is. De ott csak 1 pozi tesztet sikerult produkalnom a 8-bol... es ott kesett is ez miatt 2 hetet. Remelem nem megy el megint :(


Utolsotol kerdeznem,hogy attol reggel is pozitiv volt a teszted?

2015. dec. 1. 09:17
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem a késés első napján délután ugyanabból a vizeletből ilyenek lettek.A vaterás one step nagyon halvány,feltétlen csinálj másfajtát.A másik gyógyszertári 25-ös,míg a one step elméletileg 10-es érzékenységű!

2015. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom :) es gratulalok :)))
2015. dec. 1. 09:36
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyel masfajta tesztet :) drukk
2015. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :)

14-es voltam

2015. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A kis ,,kutatásaim" alapján este már több a hcg hiába nem koncentráltabb a pisi.Itt egy kép erről: AM-reggel PM-délután. [link]

Ja és hiába 10-es szerintem rosszabb mint egy gyógyszertári gabriel teszt! :)

2015. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!