Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sokáig nem találja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig nem találja a partnerét mindenképp ő a hibás?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha valaki sokáig nem találja a partnerét elég megalázó azt mondani neki, hogy béna volt és ő cseszte el az egészet. Rengeteg ember nem találja a szerelmét, sokszor a közös szimpátia nem jön össze. Ilyenkor miért lenne a másik a hibás és a béna? A másik szánalmas dolog az, ha valakire ráerőltetik az extrovertált életmódot, nem mindenki élvezi az állandó bulizást és ismerkedést.
2019. márc. 18. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
igen, mert sokan akik "mindent megtettem ami csak lehetséges" annyiban mutatkozik meg, hogy feltettem a Tindert, oda feltöltöttem egy teljesen hülye képet és ráírtam 2 lányra, de nem találtam meg az életem szerelmét. Amikor egy ilyen panaszkodik, egy olyan srác aki még a szomszéd városba sem képes elutazni, nemhogy a világ végére a szerelem kedvéért, na ott egy az egyben ő a hibás
2019. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

"nem próbáltál személyes Kontaktot kialakitani senkivel? Férfiként bárhol letudsz szólítani egy lányt... "

Ja, csak ha az illető azt se tudja, hogy hogy kell...? A hozzászóló is írja, hogy sokáig visszahúzódó volt, szóval valszeg a szociális skilljei sem fejlődtek ki megfelelően (már ami a való világot illeti)...

Nyilván oda sem mer menni egy lányhoz, mivel nem tudja, egyáltalán mit mondjon (TÉNYLEG!).

Szóval egy olyasmi dolgot, mint a csajozás (IRL) hogyan lehet egyáltalán elkezdeni megtanulni 30+ évesen, amikor ezeket már bő 10 éve kellett volna... Teljesen jogosan érzi azt a kommentelő, hogy "ez nekem nem fog menni". Ez olyan, mintha valaki 30+ évesen jogosítványt szerez, majd úgy dönt, vesz egy autót. Nyilván azt se tudja az ember, hol kezdje, mire lesz szüksége, VISZONT van egy nagy lényegi külömbség, autóvásárláshoz százával találni a neten hasznos, konkrét gyakorlati tanácsokat, ismerkedéshez viszont (üres lőzungokon kívül) SEMMI.

Ez segítség nélkül nem fog menni, de előszöris hol talál az ember megfelelő segítséget (szakembert, mert mint írtam, 10+ évnyi lemaradást nem egy csettintés behozni)? Mert egyedül az ember ehhez kevés...

Tudom miről beszélek, mert én is nagyon hasonló cipőben járok, mint a kommentelő...

33/F

2019. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
De még ha össze is szedi magát valaki, és megszólít egy lányt, nőt az utcán, buszon, boltban, akkor is várható, hogy milyen reakciót fog kapni.
2019. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"valszeg a szociális skilljei sem fejlődtek ki megfelelően"


És az, hogy ez probléma, kizárólag a párkeresési kudarcok után merült föl nála????? :-O

2019. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Megint csak magamat tudom említeni: 178cm magas, 80kg, BSc mérnöki diplomával, normálisnak mondható bár átlagos állással, heti 3-4 edzéssel, több hobbival, több baráti körrel (amiből nem ritkán 20-25 éves barátságok is vannak) rendelkezem. Voltak női haverjaim is. Egyik sem akart többet. Próbáltam utcán , szórakozóhelyen, házibuliban, "havercsaj mutass már be a barátnődnek" módon, egyetemen tankörtárssal ismerkedni, tinderezni. Semmi. Zéró siker. Néhány barátság alakult, vonzalom (részükről) soha. Egyszerűen nincs vonzalom női részről és mivel már nem tudom mi mást tehetnék, vagy mit tehetnék még, nem érzem magam hibásnak. Én megtettem ami tőlem telt, ez két emberen múlik. (32/F)
2019. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem hiszem el, hogy ennyi helyen volt lehetőséged ismerkedni és mégsem sikerült senkit találnod.. :(
2019. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!