Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás amiért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem találok kölcsönöset csak egyoldalút. Vagy megtetszek valakinek, de nem vonzódom hozzá vagy én találok valakit vonzónak, de ő nem akar tőlem semmit. Nem tudok mit tenni keresem tovább.

Viszont, ha ezt valakinek elmondom akkor ezeket a sablon dumákat kapom meg, hogy biztos túl magasra állítottam a mércét, rosszul próbálkozol, nem a hozzádillőkkel ismerkedsz.

Csak azt várom el, hogy vonzódhassak hozzá és érezzem jól magam vele. Az, hogy ki tetszik azt nem lehet szavakba foglalni és elvárás listákat írni, mert ennél jóval összetettebb a dolog, de az a legfontosabb, hogy vonzónak találjam és érezzük jól egymást. Nem érzem, hogy túl sokat várnék el. Rosszul próbálkozást meg azért nem értem, mert mindig úgy ismerkedek ahogy jól esik, ezen mit kéne változtatni? Max csak akkor kéne, ha valamivel ártanék neki. Teljesen feleslegesnek érzem az ilyen időhúzó csajozási játszmákat ami arra sarkal, hogy más legyél egy tömegember macsóskodó barom, ezen nem kívánok részt az se normális aki gyáva nem önmagát adni.

Miért ne illene hozzám aki tetszik? Ezt is okoskodásnak tartom, mert nem tudatosan tetszik meg valaki. Nekem már több féle nő tetszett már meg. Voltak vekonyabb és teltebbek is, szőkék és barnák. Az meg, hogy mondjuk introvertált e vagy extrovertált nekem teljesen mindegy, úgy is komprumisszimukat kell kötni, ha nem egymás tükörképei vagyunk.


Szar ez a reménytelen érzés, hogy senkit se találok, de az még szarabb mikor csak bennem látják a hibát és nem látják a fától az erdőt. Nem veszik észre azt, hogy azért ez kicsit összetettebb téma és nem lehet úgy leegyszerűsíteni, hogy ez csakis csak az én hibám legyen. Ez olyan érzés mintha földön lennék (mert párkeresés ügyben még ott vagyok) és még ott is belém rugnának.


2018. nov. 2. 08:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%

Ilyenek az emberek, mindent jobban tudnak...

Nem te vagy a hibás, van akinek ez dajnos nem olyan egyszerű. Van aki meg beéri bármelyik nővel...

2018. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%

Akkor vársz egyáltalán tanácsot vagy sem ?


Egy dolgot tarts szem előtt!


Ha pl macis vagy kövér vagy ? Azonnal felejtsd el az összes vékony vagy átlag súly határban levő nőt!

2018. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
#2 Mi az, hogy ne probálkozzak olyanoknál? Mindenkinek olyannál próbálkozik aki tetszik neki. Ha egy macis srácnak megtetszik egy vékony csaj, nem azt jelenti, hogy csak a vékonyoknál próbálkozik. Mi van, ha annak a csajnak bejön a macisabb alkat? Ezért nem szeretem a kategorizálásokat, semmi értelmük nincsen.
2018. nov. 2. 08:45
 4/36 dagadtférfi35 ***** válasza:
62%
Nem lessz jobb, ha vadidegenek rinyàlsz itt.Vagy beletörődsz, vagy teszel ellene.
2018. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

Megfogalmaztad már magadnak valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Az édeskevés, hogy neked tetszen és hogy jól érezd magad vele. Rengeteg ilyen tulajdonsággal rendelkező lány van.

De ha neked csak ez a kettő az igényed, akkor lehet ostoba, öntelt, anyagias, hűtlen, tiszteletlen, dohányozhat, utálhatja az állatokat, részeg lehet minden hétvégén..stb.


Ja, és hány vékony csajt láttál macis és kövér pasival? És azt ne vegyük számításba, ahol a pénz dominál.

Én vékony sportos nőként nem vonzódom az elhízott pasikhoz.

2018. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#5 Mondom ez összetettebb téma. Azért ezt a kettőt hoztam fel, mert a küllemhez a vonzalom kell a belsőhöz meg az, hogy jól érezzem magam vele. Nyilván nem fogom jól érezni magam vele, ha dohányzik, anyagias, kötekedő, alkoholista és még sorolhatnám. Viszont a vonzalom sokkal összetettebb, minthogy letudjam írni pár mondatban. Akikkel eddig netről találkoztam nem fogtak meg, mert nem éreztem azt a pluszt amitől igazán tetszene. Legutóbbi csajról azt hittem, hogy végre lesz valami, mert képekről eléggé megtetszett, de élőben olyan érzésem volt, mintha csak beszélgetőtársam lenne.


Azt meg nem tudhatod, hogy fog e neked tetszeni egy kicsit kövérebb pasi. Nekem is tetszettek már vékonyabb és husisabb nők, ebbe semmi szégyen nincs. Az se szimpatikus, ha valaki érezteti a hierarchiáját, hogy sportos csajként nem vagyok hajlandó egy nem sportolóval összejönni.

2018. nov. 2. 09:06
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
A saját nyomorodról csakis te tehetsz.
2018. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%
A kommentek és a kifejtés elolvasása nélkül kérdem, hogy akkor mégis ki a hibás? Talán a T.J. Hooker?
2018. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Valóban nincs semmi szégyen ebben, de azért először egy kis önismeret nem ártana. Milyen ember vagy te? Ugyanis ha nem sportolsz, egy sportoló nővel nem túl jó ötlet összejönni, akkor sem ha jó fej és nem érezteti a hierarchiát. Miért? Mert gondolom nem fogsz vele hétvégenként bicikli túrázni vagy hegyet mászni, búvárkodni stb. Mert ő nem fog osztozni a te otthon ülő éltemódodban, hanem szinte minden este edzésen vagy az edzőteremben lóg majd a sportos pasik között. Te pedig féltékeny leszel. Ez nem kasztrendszer, de azt is meg kell nézni, milyen lenne a közös életetek, hogy töltitek a szabadidőtöket, mit fogtok enni. Ha pl ő nem eszik felesleges szénhidrátot, a közös pizzázásoknak, sütikézéseknek lőttek. Ez nem baj? Nem fog neked töltöttkáposztát főzni, ahogy a mamád szokott, hanem megy majd a grill csirke brokkolival. Ilyeneket nem árt átgondolni. Sok sportoló ezért nem nagyon ismerkedik nem sportolókkal (kivétel mindig van) mert az életmód összeegyeztethetősége fontos.


Vissza az önismerethet: te milyen ember vagy? Neked mi a fontos az életben? Mi a hobbid? Hogyan élsz és hogyan tervezed leélni az életedet? Erre kéne társat keresni, nem csak úgy valakit.

2018. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Megis ki a hibas ha nem te? Komolyan nem tudom ezeket az embereket megerteni.
2018. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!