Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én vagyok a hibás, amiért nincs párom?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok és még sosem volt barátnőm, mert elég gátlásos, félénk, csendes vagyok a nekem tetsző lányok közelében, ismerkedni is csak neten szoktam lányokkal, de valahogy nagyon nehezen találtam olyan lányt, aki a külsején kívül jellemre is igazán megfogott volna.


Vagy ha találtam ilyen lányt, akkor foglalt volt vagy pedig nem viszonozta az érzéseimet.


Tudom, hogy nem jó ez így, mert ha ez így folytatódik tovább forever alone lesz a vége.


De ennél is kínzóbb, hogy naponta vágyom egy lányra, akit szerethetek és aki viszont szeret.


Ez az érzés főleg akkor erősödik fel, ha párokat látok vagy egyedül vagyok itthon a szobámban, de igazából mindig érzem, akármit is csináljak, akárhol is legyek.


Pedig nincs nagy igényem, csak egy átlagos nap tudnék szép számmal olyan lányokat mutatni, akikkel szívesen megismerkednék, külsőre elég ha nem túlsúlyos és arcra megfog egy lány, akkor már nyert ügye van félig, mert a személyiség ennél sokkal fontosabb, bár ide ritkán tudok eljutni a kezdeményéseim hiányában, élőben egyszerűen nem merek kedzeményezni. Eddig csak neten megismert lányokkal találkoztam, nem volt valami sok lány őszintén szólva és mint fentebb írtam az okokat, nem lett semmi sem köztünk.



2012. márc. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdés? Leírtad hogy mért nem találsz párt magadnak. ÉS szerintünk a világmindenség összes nője (is) hibás ezért? Nem hiszem. Inkább bújj ki a csigaházból. Szerintem túl sok normális/hasznos tanácsot senki se fog adni, mert nem mondhatjuk meg neked, hogy csajozz és mik legyenek az igényeid
2012. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért gáz huszonévesen így lenni, mert már a frusztrációd is probléma (eleve úgy mégy oda egy csajhoz, hogy úgy sem fog sikerülni). Amúgy meg a kérdésedre választ is adtál: ha nem ismersz lányokat, kivel fogsz összejönni, úgy őszintén?
2012. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek neked barátnő? Hogy valaki fogja a kicsi kezed, meg mert annyira egyedül vagy te szegény?


Lószart.


Egy ilyen tuja alak nem kell senkinek, meg amúgy se tartana sokáig, max. addig amíg fel nem fedezed saját magad a kapcsolatban, de az is lehet hogy leépít a csaj. Szerintem rohadtul nem állsz készen a párkapcsolatra ne próbálkozz vele.

2012. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A bátortalanságod önbizalom hiányból fakad. Ezen kellene dolgoznod először.

Én is introvertált típus vagyok. Ezért merek tanácsot adni.

- Tűzz ki magadnak új feladatokat, kihívásokat amiket végrehajtassz. Itt fontos megjegyezni ha mindent megtettél, de mégsem sikerült akkor ezt ne vedd kudarcnak.

- Menj emberek közé, keresd a társaságot, beszélgess idegenekkel, köss barátságokat. Bárhol találhatsz alkalmat, hogy megszólíts valakit, pl: a pénztárosnak mondhat egy kedves mondatot stb.


A neten nem lehet párkapcsolatot létesíteni, hiszen itt nem ézékelheted a kisugárzását az illtőnek, és mivel nem akárkit keresel ez újra meg újra kudarcoban lesz részed.


Minnél több barátod lesz a neten annál magányosabb leszel a való életben.


Tehát önbizalom, magaiztosság, odafigyelés. A többi megy magától.

Sok sikert!

2012. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!