Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az amiért szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amiért szerelmesek lesztek egy fiúba?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz hogy szerelmes legyél belé?
2012. márc. 1. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mókus.
2012. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lila nyuszi ***** válasza:
Normális belső és vonzalom, törődik velem és meg van "az a bizonyos valami". :D
2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet körülírni, vagy jön az érzés vagy nem. És teljesen független kinézettől, belső tulajdonságoktól. Vagyis csak mert jófej, kedves, aranyos valaki, nem fogok belészeretni. Ha nem érzem azt a megmagyarázhatatlan pluszt, akkor nem fogok belészeretni.
2012. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki.
2012. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont arra a pluszra lennék kíváncsi,hogy mi az és hogy mit tegyek hogy meglegyen bennem az a plusz?
2012. márc. 1. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem voltam még szerelmes, de úgy gondolom, h nem egy bizonyos dolog miatt lesz szerelmes az ember. tehát nem azért szeretsz bele, mert kedves, vagy vicces. azért mondjuk felkelti az érdeklődésed. kell valami plusz, ami megfog benne, de ez egy érzés, ami kialakul. nem egy nap alatt, hanem az alatt az idő alatt, amíg megismersz valakit.
2012. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha mindenkinél ugyan az lenne a recept, és tanulható lenne a dolog, akkor bárki ,bárkit megtudna hódítani:)) Nincs recept, és mindenkinek más a fontos a másikban. Legyen humoros, legyen jóképű, legyen jó a feneke, lehessen beszélgetni vele szóval más,és más az igény:) De a legjobb recept légy önmagad, és olyannak szeressenek aki vagy:)
2012. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából az a plusz az mindenkinél más.Nekem pl nincs külön olyan h a szőkék tetszenek vagy a barnák :/ egyszerűen a szívemben érzem, ha szeretem, és nem a külső miatt, hanem ha kedves vagy jófej, odafigyel rám, bókol nekem.Persze elsőre a külső ami megfog :D de a belső ami megtart...Nem tudsz semmit se tenni, ha nem kellesz valakinek, akkor ennyi!:))
2012. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magabiztosság, sugározzon belőle hogy tudja ki és büszke legyen magára, meg persze nézzen is ki jól mellé ;)
2012. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont arra a pluszra lennék kíváncsi,hogy mi az és hogy mit tegyek hogy meglegyen bennem az a plusz?



Értsd már meg, hogy ezt nem lehet megmondani! Vagy megvan benne, vagy nincs számomra. És mindenkinek más ez a bizonyos plusz. Pl. akibe én a büdös életben nem szeretnék belé, mert nem fog meg benne valami, más megtalálja benne, vagyis szerelmes lesz belé.

2012. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!