Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amiért odavannak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amiért odavannak a lányok?

Figyelt kérdés
Ismerkedésben mi az ami olyan hatással van rájuk hogy odalesznek valakiért, csók közben mit csináljak hogy megőrüljön a lány annyira élvezze?
2012. febr. 15. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
mutasd meg a péniszedet xDD
2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
először is ne akarj egy lánynak annyira megfelelni.. mert az már nem jó. a legjobb tulajdonságok: magabiztosság, dominancia, humor és titokzatosság. sose mondj el mindent magadról, mindig maradjon egy kis titok körülötted. az egyik legjobb : ) és már is a lány akar téged megismerni majd, és ő küzd érted, hogy megismerhessen :)
2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Én mindig is azt vártam egy fiútól hogy legyen kissé dominánsabb. Viselkedjen férfiként ne úgy mint egy bárány akit NEKEM kell megvédeni... Én még azt se bánnám ha egy kicsit erőszakosabb lenne, de persze nem úgy értem hogy másszon rám és du*jon meg! Csak az a baj hogy a mai fiúk nyuszik...


16/L

2012. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
19:31 Nem feltétlenül a fiúk -ahogy te mondod- "nyuszik" Csak tudod a mai lányok túlságosan tipikusak és lehet, hogy már (sajnos) első megítélésre tudják, hogy mi lenne a kimenetele a dolognak.
2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

-hogy mit imadnak ? Engem.

-Hogy mit csinalj ha smarolsz? Mutasd a kepem.

-hogy mit mondj ha beszelgetsz? A haverod vagyok. :D

2012. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
BMW
2012. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És ki vagy te? Vin Diesel? mert akkor elhiszem amiket írtál és lennék a barátod, de nem hiszem hogy ez így van, úgyhogy kösz csá!



BMW-m van akkor mit csináljak szerintem ez nem elég, mert ez csak felszínes dolog.

2012. febr. 20. 17:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló nagyon jól leírta hogy legyél magabiztos stb.. és szerintem a túlzott kedvesség se jó, én inkább piszkálódós, oltogatós vagyok az mindig beválik mert b*ssza a csaj csőrét ha valaki nem azt mondja neki h húú de gyönyörű a szemed... meg a többi szokásos szöveg, nem azt mondom hogy full bunkó legyél, dicsérni is kell a lányt, meg bókolni, csak nem olyan sokat és ha megtalálod az egyensúlyt akkor egy kisebb bóknak is sokkal nagyobb értéke lesz. :)

18f

2012. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Oda kell rájuk figyelni.Szépen beszélj velük dicsérd őket.De legfontosabb tiszteld őket ha komoly kapcsolatot akarsz.De ha ki akarod használni őket akkor kívánom neked,hogy kapjon el egy vagon kiéhezett B.ZI.
2012. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

- magabiztosság (nem egyenlő az egoizmussal!)

- kedves

- vicces

- NE dicsérjen minden 2. mondatában

- nézzen a szemembe és mosolyogjon



- húzd magadhoz

- markolj a fenekébe

- túrj bele a hajába

- ha jól csókol mondd meg neki


+ én személy szerint imádom, ha azt mondják, hogy jó illatom van


ha lenne még kérdésed írj üzenetet.

2012. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!