Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT ALÁZ MEG ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT ALÁZ MEG ennyire a pasim? Hisztizzek amiért igy megalázott? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szitu az hogy távkapcsiban élünk az elejétől fogva már több mint 2 éve. Arról dumálgattunk ma hogy szilveszterre ő jön hozzám. Január végén meg majd én megyek. Igen ám de ő pont akkor fog költözködni egy új lakásba mert kb akkorra lesz kész a felújitásokkal. Erre mondom hogy akkor minek menjek nem akarom akkor zavarni. Erre mondja hogy majd ott fogok ülni a kocsiba mig ő költözködik csak nem visz el senki. Ezt igy félig poénosan mondta szerintem. Erre mondom nem akarok a kocsiban ülni erre ő na jó akkor takarithatsz is. Ezt is olyan poénkodva mondta. Erre mondom miért ilyen bunkó. Aztán a végén azt mondta hogy majd együtt választjuk ki a bútorokat. Ez már emberibb megoldás. Remélem nem gondolta komolyan hogy a kocsiban hagyna mig ő költözködik vagy ha ez nem jó nekem akkor takarithatok. Milyen már... Most hisztizzek amiért ezt mondta? Szerintetek? Vagy mit tegyek?
2011. dec. 15. 11:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nőjj fel
2011. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
viccelt veled nehogy kiakadj már...
2011. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2 éve jártok és még mindig nem tudod eldönteni magadtól, hogy mikor poénkodik és mikor nem, akkor itt sokkal komolyabb gondok vannak... :(
2011. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez szerintem két teljesen ártatlan poén volt. Hisztizni szerintem semmiképp ne hisztizz, esetleg célozhatsz rá, hogy rosszul esett. De annyiban is hagyhatod, szerintem nem kell túlreagálni.
2011. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
88%
Szerintem inkább maradj a kocsiban.
2011. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

XD

Áhh, ha csak poén volt vágj vissza valamivel.

Nekem is volt, hogy barátom ilyen felsőbbrendű alfakan stílusban odavágta, hogy asszony menj és csinálj nekem enni! miközben tévéztem, vagy nem tudom. Mondtam, hogy csinál neked a halál f.sza, nem vagyok a csicskád. XD Röhögött, aztán kiment és kent magának egy szendvicset. Szóval nem kell ezt olyan komolyan venni...

2011. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
szerintem kissé túlreagálod...:)
2011. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
szerintem is csak viccelt veled!de azt nem ertem hogy a masodik poenjan miert akadtal ki?neked az megalazo ha takaritanod kellene ?ez a költözkedessel jar!es ha mar ott vagy akkor igenis segits neki!legalabbis en szoktam, de lehet hogy akkor nalam csuszik valami...
2011. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ez nem megalázás, ez egy vicc. ^^ Helyedben, ha nem tetszik ahogy viccelődik ezen, megkérdeztem volna, hogy és költözés után ő milyen kényelmi szolgálatatást vállal a takarításért cserébe? :)
2011. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Most bocsi hogy ezt mondom, nem tudom hány éves vagy, én 20, lassan 3 éves a kapcsolatom. másfél évig éltünk távkapcsolatba,más országban, majdnem 700 km-re egymástól.Már akkor amikor a párommal voltam mindent megtettem hogy jól érezze magát, és mai napig is, ha segítség kell, ott vagyok, ha kell főzök, takarítok, vagy az egyedül álló nővére másfél éves kislányára vigyázok.Elég gyakran el is hozom hozzám a kislányt ha más nincs aki vigyázzon rá, pedig egyetemre járok, jogot tanulok, szóval nem vagyok egy paraszt gyerek...De most őszintén? azon mi a megalázó ha azt mondja neked hogy takarits? Nőből vagy könyörgöm! Ha majd egyszer saját lakásod/családod lesz, akkor mit csinálsz majd? hagysz mindenkit megfulladni a koszban vagy mi?? Fel kellene nőnöd nem?
2011. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!