Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT ALÁZ MEG ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT ALÁZ MEG ennyire a pasim? Hisztizzek amiért igy megalázott? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A szitu az hogy távkapcsiban élünk az elejétől fogva már több mint 2 éve. Arról dumálgattunk ma hogy szilveszterre ő jön hozzám. Január végén meg majd én megyek. Igen ám de ő pont akkor fog költözködni egy új lakásba mert kb akkorra lesz kész a felújitásokkal. Erre mondom hogy akkor minek menjek nem akarom akkor zavarni. Erre mondja hogy majd ott fogok ülni a kocsiba mig ő költözködik csak nem visz el senki. Ezt igy félig poénosan mondta szerintem. Erre mondom nem akarok a kocsiban ülni erre ő na jó akkor takarithatsz is. Ezt is olyan poénkodva mondta. Erre mondom miért ilyen bunkó. Aztán a végén azt mondta hogy majd együtt választjuk ki a bútorokat. Ez már emberibb megoldás. Remélem nem gondolta komolyan hogy a kocsiban hagyna mig ő költözködik vagy ha ez nem jó nekem akkor takarithatok. Milyen már... Most hisztizzek amiért ezt mondta? Szerintetek? Vagy mit tegyek?
2011. dec. 15. 11:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

alaposan túlreagáltad

ez poén volt!!!!

2011. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

hát nem irigylem a pasid, ha te bolhából is elefántot csinálsz !

Ebben szerintem semmi bántó nem volt ! Szeretné ha ott lennél, vele lennél, függetlenül attól, hogy "dolga van" ebben mi a nem érthető ???

Akkor problémázhatnál ha azt mondaná nem menj, mert csak láb alatt leszel !

a másik nekem alap lenne, hogy segítenék még ha egy esernyőt vinnék fel akkor is, és a takarításról nem is beszélve és nem úgy fognám fel, hogy nem vagyok a csicskája stb :S

2011. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
ma 11:29 ez teteszett! :)
2011. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Neked az megalázás, hogy félig viccesen utalt rá a PASID, hogy akár segíthetnél is neki a takarításban? Tényleg jobb, ha a kocsiban maradsz. Sőt még jobb, ha otthon...
2011. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Osztom a többiek véleményét..

Túlreagáltad.De én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy mégis mi a baj velem,ha ennyi év után nem lehetne velem poénkodni..Nem igazán vagy egy jó társasági ember ha a viccet sem érted...

(de tényleg! Mi a megalázó a takarításban??ezt nem értem..)

2011. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatnak nincs értelme. Hagyd el.
2011. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ó te drága, NAGYON meg fogsz lepődni ha egyszer valaki tényleg megaláz...
2011. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem alap lenne, h segítek neki..
2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hogy miért......?

Azért mert NEM VAGY NORMÁLIS.

Könyörgöm hány éves vagy?? Melyik bolygón élsz?

Engem aláztak már meg, szívesen cserélek veled, ha akarod ;)

2011. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hisztizz, vágd be a durcit, legalább kidob.

Vagy szeresd meg a humorát és TAKARÍTS!

2011. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!