Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú a suliban, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban, akiért sokan odavannak, mert jóképű, neki viszont még sosem volt barátnője, nagyon félénk. Hogyan hódíthatnám meg? 15/L

Figyelt kérdés
Csak rá tudok gondolni, ha meglátom, felgyorsul a szívverésem, ha rámnéz, elolvadok. Nagyon odavagyok érte, viszont kinézete ellenére félénk, nem tudom, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét. Valami trükk, tipp?
2012. jan. 28. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a nedves bugyidat és húzd el az orra előtt.
2012. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mitől olyan jócsávó?én a suliba amikor csöndes voltam

aztmondták mivan nincs nyelved.

2012. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát... jól néz ki. Barátai is úgy lettek, hogy meg sem kellett mozdítania a kezét, a külseje miatt egyből jó fejnek tartották. Csak hogyha így akar barátnőt is szerezni, akkor sajnos nekem kell megtennem az első lépést...
2012. jan. 28. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

és mivel jóképű a gyerek igy megfogod tenni az első lépést.....

deha egy csunya gyerekről lenne szó,aki nemer kezdeményezni nálad,akor azal ráznádle,tevagy a férfi,kezdeményezz te.......-.-

2012. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2012. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15 vagy 16.
2012. jan. 28. 12:17
 7/12 anonim ***** válasza:
És akkor nem a külső számít...:D A kiscsajt szimplán nem érdekli semmi más, csak az, hogy jóképű:D Ebben a korban még így megy, nem gáz... Csak vicces:D
2012. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

ragyabéla36

Szerintem először meg kéne tanulnod írni...



Kérdezőnek:

Szerintem az nem normális, hogy csak a külsejére mész! Azt sem tudod, hogy hány éves... Először kicsit meg kéne ismerned. Miket szereted, milyen ember, stb.


Ezek a mai tinilányok. Csak a külső számít nekik! Mondhatni, remek emberek...

2012. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha jóképű a srác, akkor minek mozdítani akár a kisujját is azért, hogy legyen párja?! Neharagudj de ilyenkor evidens, hogy aki akar valamit nah az jön oda és kezdeményez.

Jelen esetben te vagy oda érte, akkor kezdeményezz vele a legegyszerűbben leszólítod, és elmondod neki mennyire bejön neked. Ha lekoppint, hát akkor legalább megpróbáltad.


A jóképű dögös pasik kiváltsága, hogy nem ők kezdeményeznek, (mi csak hátra dőlünk és megvárjuk amíg oda jönnek hozzánk).


A baráti kapcsolataimért teszek keményen, párkapcsolataimért nem én pedálozok, hanem az épp aktuális személy. :D


22/F

2012. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
eddig kb egyszer fordult elő hogy szemeztem egy nővel és odajött, mindig nekem kell a négermunkát csinálni ha akarok valamit, pedig számomra imponáló ha legalább ennyi mersz van valakiben...na tessék most kipanaszkodtam magam
2012. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!