Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted is sokkal jobb jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is sokkal jobb jó nő van, mint jóképű/helyes/stílusos fiú?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó nő alatt a ribancok is játszanak?
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
igen
2012. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem jó nő van és a nőknek meg jóképű pasi van. Ne borítsuk fel az egyensúlyt.
2012. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát lássuk csak, ahol lakok dúrván 10km-es körzetben minden 8. lány "szexi és csinos és jó az alakja, ergo olyan akivel összejönnék" a többi nem...
2012. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
NEm goglalkozom a férfiakkal.
2012. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindkét nemet saját magával való összehasonlításban. A ribanc is beleszámít, ha jól néz ki és a férfiak vonzónak tartják. Az hogy könnyűvérű vagy buta vagy akármi más, az már belső tulajdonság, és most csak a külsőségekről van szó...
2012. jan. 7. 17:10
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelműen több a jó nő mint a jó pasi. egy szórakozóhelyen vagy pl csak simán amikor sétálok az utcán, körbenézek és mindig arra gondolok, hogy a pasiknak mennyire könnyű dolguk van, mert annyi sok szép és csinos lány van,csak válogatniuk kell. Ha az egyik nem jön be, mehet a következőhöz aki 100méteres körzetben tuti megtalálható :D

Na de jó pasi? úristen. Szerintem nem olyan nagyok az elvárásaim, nem bukom a cicafiúkra, a helyes, férfias pasikat kedvelem akiknek van stílusa és valamennyire legalább öltözködni is tudnak. De ők nagyon ritkák. Többek között a nők ezért is ragaszkodnak jobban ahhoz a férfihoz akire végre rátalálnak, mert sosem lehet tudni, mikor lesz "következő"...


21L

2012. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. válaszadó: igen, pont ilyesmire gondoltam én is...
2012. jan. 7. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobb jó nő van"

Hát ez meg mit jelent?

2012. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hoppá észre se vettem. hamut szórok a fejemre.


"sokkal több jó nő van..."

2012. jan. 7. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!