Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza az exemet?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk,nem jöttünk ki jól.Viszont most nagyon jó a viszony közöttünk,keressük egymás társaságát( bár többnyire én,de ő is szokott keresni)Ő örül annak,hogy jó a viszonyunk,egyelőre barátilag.Én még mindig szeretem őt,de ő úgy tudja tovább léptem már és nem érdekel,csak barátkozunk.Honnan tudhatnám,hogy szeret-e még,csak azér nem lép,mert úgy tudja nem érdekel? Hogyan kezdeményezzek diszkréten felé?

18L



2012. jan. 9. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazán nem akarok beleszólni, de mivel, h te voltál vele együtt te ismered.
2012. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorítsd a fejét a melleid közé.
2012. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca.. ***** válasza:

ezek is választható opciók, de akár meg is kérdezheted tőle...

néha a szádat nem csak sz.pásra lehet használni - reagálva az előzőekre - bár kétségkívül az a legmeggyőzőbb technika.

2012. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Tündérke* ***** válasza:
Próbáld egy beszélgetés alkalmával kettőtökre terelni a szót. Beszégess vele a kapcsolatotokról, hogy miért nem ment, hogy mi miatt nem jöttetek ki egymással, és, hogy most miért tudtok jóban lenni, mi változott azóta. Ebből úgyis le tudod szűrni, hogy mit gondol rólad és kettőtökről, ezután eldöntheted, hogy érdemes-e rákérdezni az újra kezdésre.
2012. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fél év sok idő,az alatt megváltozhatott eléggé a hozzáállása,lehet,hogy valóban csak a barátod akar lenni,semmi több.mindenesetre,jobb kideríteni.taktikázni,fifikázni,úgy tenni,mintha nem érdekelne,most nem érdemes,mert érzelmileg csak távolabb kerülhettek egymástól.egyszer szerettétek egymást,nem feltétlenül van szükség diszkrécióra,de letámadni sem kell,persze.viszont,ha sokáig úgy teszel,mintha csak a haverja lennél,akkor azzá is válsz/az is maradsz.és akkor szenvedés lesz,időnként hisztik.megéri?szerintem játssz nyílt lapokkal.még mindig ez a legjobb megoldás-vagy fájni fog,vagy boldog leszel.

egyébként bocs a kérdésért,de szoktatok összejárni szexelni?

22/L

2012. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!