Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok, vannak gyermekeink is. Sajnos eltávolodtunk egymástól, amiben hatalmas szerepe volt egy rosszindulatú pletykafészeknek, aki elhitette a feleségemmel, hogy megcsalom (ez természetesen nem igaz).

Ezért ő minden közeledésemet elutasította én pedig egy idő után a munkába és az internetes játékok felé fordultam.

Mára talán hisz nekem, de még nem tud igazán szeretni.

Feleségek válaszát várom, mi az amivel közelebb férkőzhetnék a szívéhez, ti mit várnátok, minek örülnétek igazán a párotoktól?


2011. márc. 31. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok feleség de még nő sem. De tuti, hogy valami nagyobb dolgot adnék neki, pl egy nyaralás, vagy vennék valamit amire nagyon vágyik, vagy valamit ami megkönnyíti a háztartást, fizetnék egy masszázs kezelést vagy szépségápolást. Minden kép azt akarnám bizonyítani, hogy nem sajnálom minden pénzemet rá költeni mert szeretem.
2011. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el vacsorázni egy romantikus helyre vagy főzz valamit, és ott tisztázzatok mindent :-)
2011. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok feleség, de legalább nő, habár elég fiatal. Szerintem a fokozatosság a kulcsa mindennek. Most a visszahódítást a fogyókúra példájával fogom szemléltetni: a fogyókúra életmódváltást kell jelentsen, különben nem tartós csak ideiglenes a fogyás. Tehát szerintem itt is az alap dolgokon kell változtatni, vagyis segíteni a feleségednek a házimunkában, a gyereknevelésben, iktass be ilyen spontán öleléseket, húzd magadhoz, simogasd, babusgasd, masszírozd a talpát tv-zés közben, csókold meg hosszan és szenvedélyesen...egyszóval éreztesd vele, hogy egy vonzó nő, akiért a párja odáig van.

Remélem érthető a lényeg: fokozatos kedveskedés, odafigyelés.


20/l

2011. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom, Öszintén sajnálom, hgy erre a nem éppen idillikus sorsra jutottál :(

Eléggé kemény dió.

Leszögezem Énsem vagyok Sem feleség, sem nő, és még eléggé fiatal is vagyok 19F.

Induljunk ki a Kezdetektől, 1* magadba bírtad Bolondítani, hissz Hozzádment, és gyerekeitek is vannak.

Tehát tudod, hogy Mit szeret, mind benned, mind a villágban.

Az előttem szólóknak igaza van.

Éreztesd vele,hogy szereted, és Hogy Számodra ő Minden Kincsed.

Vidd el tényleg Nyaralni, vagy Szép finomman lepd meg.

Egy romantikus vacsival ha hazamegy.

Szépen Fokozatosan ,és Gördülékenyen.

Próbáld Kihozni belőled amilyen régen volt, amikor beléd szeretett.

Mondjuk 20-25 száll Vörösrózsát lehet nem vennen Zokon.

Éreztesd Véle, hogy Szereted.

Remélem tudtam Segíteni, és alehető legjobbakat Nektek.

Kíváncsi vagyok a Vég kifejletre.

Legjobbakat és Peace.

2011. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ajándék jó dolog, de általában a férfiak sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítanak neki. a nőknek inkább a mindennapos apró kedvességek fontosak. ez akár házimunkában való segítséget is jelenthet. és igen, annak a folyamatos érzékeltetése, h szereted.
2011. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Feleség vagyok, az első válasz nagyon megdöbbentett. Én is kaptam ajándékokat (nem bűntudatból, hanem alkalmakra)pl Valentin napra is aranyat, de felvilágosítottam a drágámat, hogy a legkedvesebb ajándék egy agyagból készült szerelmespár volt és még az is.
2011. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt már baszhatod, mert már nem szeret a nőd. Akkor meg vehetsz, csinálhatsz akármit.
2011. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nniki91 válasza:

Engem soha nem lehetett ajándékokkal kiengesztelni. Nekem az érzelmek sokkal többet jelentenek, a figyelmesség. Esetleg egy este mond neki hogy készüljön el és fél óra múlva indultok , ne mond meg hova... de menjetek el oda ahol megismerkedtetek... sétáljatok kézen fogva... nyaljatok egy fagyit, súgd a fülébe hogy még mindíg nagyon szereted. Valld be neki hogy mostantól mindent meg fogsz tenni hogy minden rendbe legyen köztetek. Este előadhatnál neki egy vicces sztriptízt... a nők az ágyban is igénylik a törődést... vidd hétvégén ágyba a reggelit. néha vedd át a mosogatást amikor látod hogy fáradt. Maszírozd meg a lábát munka után.... nem kell mindent egyszerre vagy egymás után... szórd el a hétköznapokba.


És ne add fel!!

Sok sikert:egy feleségjelöl :)

2011. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak, különben én eddig is sokat segítettem a házimunkában (pl. a mosogatás szinte kizárólag az én feladatom) és masszírozni is gyakran szoktam, az elmúlt hónapban pedig tényleg mindent megtettem, hogy a kedvében járjak, és talán már egy kicsit közelebb is kerültem hozzá, de még nem az igazi.Várok még további ötleteket valami igazán hatásos kellene, ami lehetőleg nem kerül túl sokba, mert sajna nem csak érzelmileg hanem anyagilag is a padlón vagyunk.
2011. ápr. 13. 10:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Már jó kezdésnek, hogy ennyire szeretnéd helyrehozni a házasságod :)

Én nő vagyok, és elég könnyen elvesztem a bizalmam, de az apró figyelmességekkel és törődésekkel nálam is vissza lehetne szerezni, mert ez jelzi hogy még szeret a párom. Visszamenni oda hol megismerkedtetek, az nagyon jó ötlet:)Hátha visszahozza azt a hangulatot, amikor egymásba szerettetek. Nem baj, ha nincs pénzed drága ajándékokra, meg lehet sk is oldani. Én pl imádom a cetlizést, a kis üzeneteket amik el vannak rejtve a lakás minden zugában. :) pl felírod egyikre hogy "ma is gyönyörű vagy" ezt pl a tükörre ragasztod ki. A pulcsijára a szekrényben" szerencsés kis pulcsi, egész nap ölelhet" vagy bármi ami eszedbe jut. És beszélj vele, mond el neki mindennap, hogy szereted szereted szereted:)

2011. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!