Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok, vannak gyermekeink is. Sajnos eltávolodtunk egymástól, amiben hatalmas szerepe volt egy rosszindulatú pletykafészeknek, aki elhitette a feleségemmel, hogy megcsalom (ez természetesen nem igaz).

Ezért ő minden közeledésemet elutasította én pedig egy idő után a munkába és az internetes játékok felé fordultam.

Mára talán hisz nekem, de még nem tud igazán szeretni.

Feleségek válaszát várom, mi az amivel közelebb férkőzhetnék a szívéhez, ti mit várnátok, minek örülnétek igazán a párotoktól?


2011. márc. 31. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én még csak menyasszony vagyok, 5 éve vagyunk együtt a párommal. Nálunk is voltak eltávolodások, nem kellett hozzá pletykafészek meg féltékenykedés. Elég volt néhány kimondatlan vágy. Az történt, hogy a párom nem igazán van hozzászokva, hogy bárki is megkérdezi, hogy mit szeretne. Mindig csak alkalmazkodott. Sokáig ahhoz is alkalmazkodott, amit én elképzeltem. De valami nagyon nem stimmelt. Rideg volt, nem szeretgetett. És amikor arra ébredtem az éjszaka közepén, hogy én az ágy egyik végében, ő a másik végében...akkor kezdtem igazán érezni, hogy nagy a baj. Amikor azon kaptam magam, hogy megtetszett egy másik pasi, akkor már tudtam, hogy baj van. Aztán egyik este csak sikerült kiszednem belőle, hogy mit szeretne, hogyan képzeli a közeljövőt, átbeszélgettük az éjszakát. Újraterveztük a dolgokat, és azóta ismét minden a régi. Amióta sikerült teljesíteni a kívánságát, azóta aztán tényleg minden szuper.

Lehet, hogy a Te párodnak is van valami problémája, amire úgy érzi, nem tudja veled megosztani. Talán szégyelli magát, hogy nem hitt neked. Ezen gyertyafényes vacsi nem nagyon segít. Nálunk legalábbis nem működik a "na, akkor most beszéljük meg" módszer. Ehhez egy spontán helyzet kell. Amikor játszol, fél szemmel azért figyeld a feleséged, hátha épp rád vár. Amikor Te játszol, ő pedig tévézik, vagy csak úgy fekszik, (vagy úgy csinál, mintha tévézne, vagy csak úgy feküdne), látványosan hagyd ott a játékot, kapcsold ki a gépet, feküdj mellé, és kérdezd meg, hogy milyen napja volt. Ne elégedj meg a "fárasztó" és a "semmi különös" válaszokkal. Nem könnyű megtalálni ilyenkor az őszinte érdeklődés és a faggatás határát, de próbáld meg. Elmondhatod, hogy hiányzik neked az a nő, akibe beleszeretett. Hiányzik a szenvedély, a gyengédség, stb. Amikor dolgozol, írj neki egy smst, és írd meg, hogy ma korábban mész haza, mert hiányzik neked. (és akkor tényleg menj haza. Biztosítsd arról, hogy nem haragszol rá, amiért akkor nem hitt neked. 22/N

2011. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaza van teljes mértékben annak,aki a kommented előtt írt!Remélem minden jóra fordul nálatok.Nálunk is szar a helyzet,csak nálunk annyi különbséggel,hogy én vok a nő és a párom nem igyekszik egy kicsit sem,h rendbe hozzon bármit is.Szerencsés feleséged van.Csak figyelj oda ha rendbe jönnek a dolgaitok,nehogy elszúrd még egyszer!!! :)
2011. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a pénz, és az ajándékok itt már nem biztos hogy megoldják a kérdést, Ülj le vele, és mond meg, hogy ez nem igaz. Kicsit okozz neki lelkifurdalást, mond meg, hogy nagyon szereted őt, és nagyon rosszul esik hogy nem hisz neked, emrt neki biztos fontosabb akkor az a pletyka fészekkk:) 15/F
2011. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást, várom a továbbiakat is, egy kis erőt adnak tanácsaitok és együttérzésetek. Nagyon nehéz helyzetben vagyok, és sokszor megfordul a fejemben, hogy talán könnyebb lenne feladni, de sokkal erősebb bennem az az érzés, hogy nem, még nem adhatom fel, és még jó lehet minden. [link] most ezt a könyvet olvasom, ezen az oldalon találtam rá utalást, ez is erővel és bizakodással tölt el.
2011. ápr. 15. 10:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!