Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódíthatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnám vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm az Ex pasijáért, mert rájött, hogy ő fontosabb neki mindennél. Őt értem hagyta el és most fordítva is megtörtént. Megmondta, hogy velem semmi gondja sincs, csak nemtudja miért, de őt jobbanszereti nállam. Ő az első pasija, vele vesztette el... Nagyon szeretném visszakapni! Mióta kidobott kikészültem lelkileg és testileg egyaránt :(

16/F


2011. febr. 28. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ezt szeretnéd hallani, de valahogy tedd túl rajta Magad! Mert abból semmi jó nincs hogy visszaszerzed és nem Téged szeret. 16 évesen még az sem baj ha nincs komoly csajod. Értem én az érzéseket, de én is 28 évesen vagyok ott hogy úgyérzem az igazi párommal vagyok 3 éve!
2011. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért álltatott? :S
2011. febr. 28. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert félt megmondani az igazat.Inkább ferdített,minthogy őszintén megmondja mi a helyzet,csak azért,nehogy megsértsen.Aztán már nem bírta tovább játszani a haját és inkább megmondta.Ilyen nap mint nap előfordul,szokj hozzá.Egyébként szerintem is keress mást,aki nem felszínes és hazug.
2011. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én őt akarom :(
2011. febr. 28. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy van egy másik pasi a képben.

Ha csak simán azt mondta volna, hogy már nem érzi a szerelmet irántad akkor azt apróbb trükkökkel még fel lehet ébreszteni de mikor már másik pasi is van a képben akkor én nem kavarnék a helyedben, mert ha olyan akkor még te leszel majd összeverve.

2011. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megtudom védeni magam... mondtam hogy értem már szakított egyszer vele
2011. febr. 28. 17:00
 7/7 anonim válasza:
Lany vagyok es majdnem hasonloba benne voltam. Bar a helyzet mas de en is dobtam valakit aki szeretett de en nem tudtam ot (egyszeruen keptelen voltam szerelmesnek lenni :( ) Es most az elotte levo exemmel kavarok... Nah az egy erdekes sztori de amit ki akarok hozni belole hogy en ebbe az exembe halalosan szerelmes voltam es meg most is szeretem. Az elsot nehez elfelejteni es ha visszament hozza az o kapcsolatukban egy szunet volt. Lehet hogy 1x teged valasztott de de visszament az exehez mert ezt diktalta a szive. Ez baromi szar es nehez dolog de ha csak tudod engedd el. Fiatal vagy meg. Nem kell lekotnod nagyon magad. Csak ne legyel duhos, ne tagadj... ez tortent... de ez a mult... es tiszta szivvel nezz a jovobe. Ez a legjobb amit tehetsz.... Aztan minden halad majd a maga utjan. Akarhogy de jobb lesz :)
2011. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!