Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon szerettük egymást, 2 hónapig jártunk de a szülei eltiltották tőlem, mert szerintük én csak lefeküdni akarok vele :( Ő 13 éves, én 16.

Pedig simán együtt maradtunk volna.

Én még mindig szeretem, most csak barátok vagyunk, hogy legalább beszélhessünk. De a lelke mélyén még szeretne velem lenni, és tényleg elég akár 2 év múlva is, csak legalább legyünk barátok. De már azt is mondta hogy csajozzak most inkább.

Az jó ötlet lenne, hogy nem hozom fel egy ideig a szerelem témát és kialakítok vele egy nagyon jó barátságot, és utána meg folytatnánk a kapcsolatot?

Csak ezzel az a baj hogy félek hogy csak barátnak fog tekinteni és nem járna velem, hiába voltunk régen együtt.

De mondta hogy majd lehet hogy még összejövünk, és ha pl. összefutnánk akkor nyugodtan lesmárolhatnám.

Szeretnék a legjobb barátja lenni és szeretném hogy még mélyebben megismerjük ezáltal egymást.


2011. ápr. 22. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet,én magamból indulok ki,szóval nálunk dettó ez a helyzet,barátok voltunk,majd összejöttünk és most a legjobb fiú barátom,reménykedek h újra összejövünk, ő sem beszél a témáról,néha én felhozom neki,de valahogy kerüli,csajozás lehet nem túl jó ötlet,lényeg hogy légy kedves megértő,segíts neki mindenbe ahogy tudsz én is ezt próbálom tenni.
2011. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!