Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás amiért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem találok kölcsönöset csak egyoldalút. Vagy megtetszek valakinek, de nem vonzódom hozzá vagy én találok valakit vonzónak, de ő nem akar tőlem semmit. Nem tudok mit tenni keresem tovább.

Viszont, ha ezt valakinek elmondom akkor ezeket a sablon dumákat kapom meg, hogy biztos túl magasra állítottam a mércét, rosszul próbálkozol, nem a hozzádillőkkel ismerkedsz.

Csak azt várom el, hogy vonzódhassak hozzá és érezzem jól magam vele. Az, hogy ki tetszik azt nem lehet szavakba foglalni és elvárás listákat írni, mert ennél jóval összetettebb a dolog, de az a legfontosabb, hogy vonzónak találjam és érezzük jól egymást. Nem érzem, hogy túl sokat várnék el. Rosszul próbálkozást meg azért nem értem, mert mindig úgy ismerkedek ahogy jól esik, ezen mit kéne változtatni? Max csak akkor kéne, ha valamivel ártanék neki. Teljesen feleslegesnek érzem az ilyen időhúzó csajozási játszmákat ami arra sarkal, hogy más legyél egy tömegember macsóskodó barom, ezen nem kívánok részt az se normális aki gyáva nem önmagát adni.

Miért ne illene hozzám aki tetszik? Ezt is okoskodásnak tartom, mert nem tudatosan tetszik meg valaki. Nekem már több féle nő tetszett már meg. Voltak vekonyabb és teltebbek is, szőkék és barnák. Az meg, hogy mondjuk introvertált e vagy extrovertált nekem teljesen mindegy, úgy is komprumisszimukat kell kötni, ha nem egymás tükörképei vagyunk.


Szar ez a reménytelen érzés, hogy senkit se találok, de az még szarabb mikor csak bennem látják a hibát és nem látják a fától az erdőt. Nem veszik észre azt, hogy azért ez kicsit összetettebb téma és nem lehet úgy leegyszerűsíteni, hogy ez csakis csak az én hibám legyen. Ez olyan érzés mintha földön lennék (mert párkeresés ügyben még ott vagyok) és még ott is belém rugnának.


2018. nov. 2. 08:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
57%
Senki nem irta, hogy tobbet ernek nalad, csak ha ok idot fektetnek a kulsejukbe es egyeb dolgokba jogosan varjak ezt el a leendo parjuktok. Nem latom mi ezzel a promblema.
2018. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%
# 18 már vártam, mikor kezd el a kérdező őrjöngeni, de erre még én sem számítottam. :DD
2018. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező találkozik egy sportos lánnyal:


- Szia, akarsz ismerkedni?

- Ne haragudj, de nem.

- MOCSKOS FASISZTOID NÉMBER!


:D

2018. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem fasizmus. Ha mondjuk egy elhizott, kövér arcú, logó mellű, munkanélküli nő lennék és a TE-n tanuló sportos srácokra csórgatnám a nyálam, meg szeretnék velük összejönni, hát az minden lesz, csak valószínű nem.


Aki sportos, ad magára, az nem csak a lelkét, hanem ugyebár a testét is ápolja. Miért legyen kövér, ha lehet sportos is, esetleg kevésbé duci? Ha te nem hozod mki magadból a jót, akkor mit vársz?


A kövérség szerintem egyfajta igénytelenség egyébként ebből a szempontból. Persze, aki beteg, az nehezen tud lefogyni, de mindenkinek ajánlott, ha nem akarja, hogy negyven évesen elvigye a szívroham.


Miből döntőd el egyébként, hogy csak barátnak kell egy lány és nem lehet belőle több? Miért nem ismered meg egy kicsit jobban, minthogy rögtön döntesz? Lehet, hogyha jobban belelátnál, fokozatosan többet is éreznél iránta.

2018. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Szálljátok már le erről a kib...ott testalkati phaszságról. Ki a tököm írta le azt, hogy én elhízott vagyok és csak sportos csajokra csorgatom a nyálam? Ilyet nem írtam. Csak én nem vagyok ráfeszülve a testalkati témakörre, nincs meghatározott testalkati ideálom. Nem úgy mint ti akik szegregálják az embereket csak ti nem a zsidókat, hanem a kövéreket. Mintha az a sportos ember egy megbecselüt árja lenne, aki nem sportol az kevesebbet ér, aki meg kövér az már zsidó kategória. Ez nem csak felszínes, de tényleg a fasiszmusra hasonlító gondolkozás. Az is, hogy megváltozott munkakepességű vagyok, akinek emiatt kevesebbet érek az, hogy az istenbe ne lenne fasisztoid? Nem én tehetek erről! Aki nem az emberi tulajdonságokat nézi, hanem, hogy miket tett le az asztalra az tényleg fasisztoid. Erre nem lehet mást mondani. Ha meg attól féltek, hogy szegénység lesz köztetek(szerencsére én nem vagyok az) akkor ott az utca, ki kell használni a megmaradt demokráciát és egy jóléti széles középosztályért küzdeni ahol a gazdagok fizetnek!


"Miből döntőd el egyébként, hogy csak barátnak kell egy lány és nem lehet belőle több? Miért nem ismered meg egy kicsit jobban, minthogy rögtön döntesz? Lehet, hogyha jobban belelátnál, fokozatosan többet is éreznél iránta."


Mert, ha jól érzem magam vele, de nem érzek többett akkor nem fogom később se szexuálisan kívánni. Próbáltam azt, hogy idővel hátha jobban megtetszik, de nem jött össze. Mondok egy példát. Van egy barátom akit kedvelek szeretek vele lenni, de mivel alapból nem vonzanak a férfiak azért csak a barátom. Nos én így érzek némely lánnyal is, ha jól kijövök vele és szeretem a társaságát akkor szivesen barátkozok vele, de többett nem fogok érezni, mert a külső vonzalom elengethedetlen, ha párkapcsolatról van szó. Azt a lányt keresem aki mind küllemre tetszik és nem a társam, de a barátom is egybe. Tehát én nem hiszek abba, hogyha valaki nem tetszik akkor később tetszeni fog. Ez olyan lenne mintha magamra erőltetnék valamit, abból meg semmi jó nem lesz.

2018. nov. 30. 06:44
 36/36 anonim ***** válasza:
Olyan vicces, hogy mindenre kepes vagy rahuzni a fasiszta szot. Igazi fonyeremeny lehet veled veszekedni.
2018. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!