Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás amiért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem találok kölcsönöset csak egyoldalút. Vagy megtetszek valakinek, de nem vonzódom hozzá vagy én találok valakit vonzónak, de ő nem akar tőlem semmit. Nem tudok mit tenni keresem tovább.

Viszont, ha ezt valakinek elmondom akkor ezeket a sablon dumákat kapom meg, hogy biztos túl magasra állítottam a mércét, rosszul próbálkozol, nem a hozzádillőkkel ismerkedsz.

Csak azt várom el, hogy vonzódhassak hozzá és érezzem jól magam vele. Az, hogy ki tetszik azt nem lehet szavakba foglalni és elvárás listákat írni, mert ennél jóval összetettebb a dolog, de az a legfontosabb, hogy vonzónak találjam és érezzük jól egymást. Nem érzem, hogy túl sokat várnék el. Rosszul próbálkozást meg azért nem értem, mert mindig úgy ismerkedek ahogy jól esik, ezen mit kéne változtatni? Max csak akkor kéne, ha valamivel ártanék neki. Teljesen feleslegesnek érzem az ilyen időhúzó csajozási játszmákat ami arra sarkal, hogy más legyél egy tömegember macsóskodó barom, ezen nem kívánok részt az se normális aki gyáva nem önmagát adni.

Miért ne illene hozzám aki tetszik? Ezt is okoskodásnak tartom, mert nem tudatosan tetszik meg valaki. Nekem már több féle nő tetszett már meg. Voltak vekonyabb és teltebbek is, szőkék és barnák. Az meg, hogy mondjuk introvertált e vagy extrovertált nekem teljesen mindegy, úgy is komprumisszimukat kell kötni, ha nem egymás tükörképei vagyunk.


Szar ez a reménytelen érzés, hogy senkit se találok, de az még szarabb mikor csak bennem látják a hibát és nem látják a fától az erdőt. Nem veszik észre azt, hogy azért ez kicsit összetettebb téma és nem lehet úgy leegyszerűsíteni, hogy ez csakis csak az én hibám legyen. Ez olyan érzés mintha földön lennék (mert párkeresés ügyben még ott vagyok) és még ott is belém rugnának.


2018. nov. 2. 08:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%

#6

"Azt meg nem tudhatod, hogy fog e neked tetszeni egy kicsit kövérebb pasi."


Hát bocsika, kérdező, amióta érdekelnek a pasi, SOHA nem jöttek be a kövérek. Párom is vékony sportos. Tudod, hasonló a hasonlót vonzza.


Számomra az egészséges mozgásban gazdag életmód NAGYON fontos.

2018. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

#8 Azt se olvastad el amit leírtam? Ne csak a kérdést olvasd, hanem amit alatta írtam azt is.


#9 Hogyha a csaj túl sokat sportol, akkor lehet tényleg nem lesz túl sok közös témánk, közömbös lesz a kettőnk közti beszélgetés, de ez még nem teljesen biztos. Arra a kérdésre válaszolva, hogy milyen ember vagyok az egy nagyon összetett téma.

Minden ember más még akkor is, ha a tömeghez akar tartozni és ezért nem látom sok értelmét a suba gubához érveléseknek, nem olyan egyszerű az élet, mint azok a facebookos idézettekkel kirakott képek.

Nyílván van olyan eset mikor nem tudunk jókat beszélgetni, mert mondjuk ő túlságosan el van magával foglalva mivel mindennap mozog, de van olyan eset mikor nyitottak vagyunk egymásra és nem a jövő bonyodalmaira koncentrálunk hanem a jelenre. Ha mondjuk az a sportos csaj inkább a jelen szépségeire koncentrál és nem arra, hogy másabbak vagyunk, ezért mi lesz a jövő kettőnkel, nem aggódik ezen és bejönnénk egymásnak jól érezzük kettőnk társaságát akkor nem hinném, hogy túlságosan gond lenne az, ha többet sportol, mint én.

Persze az zavarna, ha az evésben túlságosan szabályozná magát és egy film alatt nem rendelhetnénk pizzát, nem ülhetünk be egy jó kézműves hamburgerre, de úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő azért, nem korlátozza le ennyire a táplálkozását. Viszont ebbe is lehet komprumisszumot kötni, mivel csinálhatunk olyan ételeket is amik nem egészségtelenek, de nem kell mindennap csirkét enni brokkolival.

Nem vagyok állandóan otthonülő nem csak az itthoni programokat szeretem. De az is, hogy van otthonülő és nem otthonülő típus a facebookos idézetek szintjén áll. Az ember nem egy doboz sampon amire rá vannak írva a tulajdonságok és mit tartalmaz. Attól, hogy mondjuk most nekem általában otthonről készült képeim vannak nem azt jelenti, hogy otthonülő típus vagyok. Ha hibáztatnom kéne valamit az egyik az ilyen egyszerű gondolkozások lennének, mert nem szeretem, ha valaki nem használja az eszét és az egész élet felfogása a facebookos idézetekkel egyenlő. Tehát nem árt, ha egy csajban van egy csöpnyi értelem és intelligencia

Hogy hogyan tervezem leélni az életemet? Természetesen nem egyedül tervezem, szeretném ha a barátnőmmel nem csak beérném, nem egy szamár lenne, ha nincs ló, hanem tetszene rendesen és mellé szeretném is és boldogok legyünk egymás mellett. Én csak erre vágyom. Nem vagyok egy tervező típus szeretek a jelenben élni és nem szeretek a jövőn idegeskedni, hogy mi lesz később. Szeretném, ha a többi ember is képes lenne a jelenben élni, mint mondjuk a tibeti buddhisták. Az a szerencsém, hogy eltudom magam tartani, főzni is tudok magamra és egy átlag fizetést megtudok keresni és egyedül élek, már csak egy élettársat szeretnék.


#10 Én meg az ilyen hótegyszerű embereket nem tudom megérteni, mint ami te vagy. Gondolom el se olvastad azt amit leírtam.

2018. nov. 2. 12:46
 13/36 dagadtférfi35 ***** válasza:
0%
9 és.....most olyan kb 6-7 éve megy ez a sportőrület,de is hamarosan lecsengőben lesz,mint minden màs.
2018. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

#13


Biztos, hisz hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, és szerintem leszünk mi még dobogós helyezettek is.


Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Nem is kell foglalkozni az egészségünkkel, hisz azért vannak az orvosok és a gyógyszerek, hogy ezek megtegyék helyettünk, ugye? Nem is kell gyümölcsöt, zöldséget enni, nem is kell odafigyelni, hogy mit eszünk, hisz majd a doktor bácsi meggyógyít minket, hisz az a feladata.

Plusz az egyik legbetegebb nemzet is a magyar, nemcsak testileg, de lelkileg is.


Mozgásban az élet, de hát, ki akar mozogni 8-9-10 órai munka után? Kinek van arra ideje, hogy kaját főzzön magának, mikor ott vannak a gyorséttermi kaják?


Na, az ilyen mentalitás miatt tartunk ott, ahol!

2018. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
61%
Amikor azt kérdeztem, hogyan tervezed leélni az életedet, te csak párkapcsolatról írsz. Ez így elég hervasztó és nem erre gondoltam. Mik a vágyaid, terveid, céljaid, akár önmagaddal kapcsolatban, munkával, hobbikkal kapcsolatban. Milyen társat tudnál elképzelni magad mellett? Mi lenne, ha a nő munka mániás, vagy a hobbijának él, vagy állatokat tart, vagy gyereke van, vagy művészlélek, vagy állandóan bulizik vagy totál otthonülő? Mert ezek bármelyike lehet és nagyon nem mindegy ám. Hogyan töltöd szívesen a szabadidődet és mennyi szabad időd van? Mi a világnézeted, mennyire érdekel a politika? És ezek mennyiben befolyásolják a választásodat?Ne nekem válaszolj, ezeket gondold át. Mi van ha találkozol valakivel akivel kölcsönös a vonzalom, de dohányzik, bulizik stb? Vagy tök jó csaj de elkötelezett fidesz/jobbik/dk/mszp stb szavazó? Esetleg feminista? Hívő? Ezeket előre nem árt mind átgondolni. A párkapcsolat csak egyetlen aspektusa az életnek, remélem neked sem csak ezen a téren vannak terveid, elképzeléseid pedig minden téren jó, ha vannak.
2018. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nem baj azért válaszolok.


"Mik a vágyaid, terveid, céljaid, akár önmagaddal

kapcsolatban, munkával, hobbikkal kapcsolatban. Milyen társat tudnál elképzelni magad mellett?"


Nekem csak az a vágyam, hogy legyen egy társam akivel boldogan, elfogadottan élhetünk egymás mellett. Programokat tervezve, mint utazás, sorozat nézés, néha elmenni moziba, színházba, étterembe, kézműves kajákat enni. Mint írtam egy olyan társat tudnék magam mellé elképzelni aki vonz és jól érzem magam vele csak az utóbbi elég összetett mivel nincs két vagy annál több egyforma ember. Úgy is kell valamilyen komprumisszumot meghozni. Munkával csak annyi a célom, hogy maradjon ami van tudjam tartani ezt a szintet és ennyi. Nem rég kaptam fizetés emelést. Az nekem teljesen mindegy, hogy neki milyen munkája van az se zavar, ha kevesebbet vagy többet keres nálam, de erre még kitérek.


"Mi lenne, ha a nő munka mániás, vagy a hobbijának él, vagy állatokat tart, vagy gyereke van, vagy művészlélek, vagy állandóan bulizik vagy totál otthonülő?"


Attól függ miért munkamániás. Ha csak azért, mert mondjuk lakásra gyűjt akkor felajánlanám neki azt, hogy dolgozzon kevesebbet, mert nekem van saját lakásom, hogyha nem zavarja azt, hogy pesten kívül van (ami kb.20-30 km-re van Pestől nincs az messze) és emiatt kevesebbet dolgozik akkor örülök, hogy ezzel felszabadíthatom őt. Viszont, ha azért dolgozik túl sokat, mert felhalmozó életet él, akkor kérdéses lenne, mert én alapból hiszek a globális felmelegedésben és ezt a túlzott felhalmozás okozza. Erre nem tudok igent vagy nemet írni, ez is függ attól, hogy mennyire jövünk ki jól, mennyire lehetne megszelídíteni. Az emberek többsége nem csak otthonülő és nem csak mindenfelé eljáró, ez a kettő szélsőség, kevés emberre jellemző az, hogy nem lehet kimozdítani és az, hogy nem tud megmaradni a fenekén, ezért nem szeretem, amikor otthonülőnek neveznek mikor nem szeretek egésznap itt ülni csak mostanában nincs nagyon kivel elmenni, ezért is keresem a társamat.


"Hogyan töltöd szívesen a szabadidődet és mennyi szabad időd van? "


Mivel megváltozott munkaképességű vagyok így elég sok, ezért kérdéses mennyire működne egy munkamániás nővel


"Mi a világnézeted, mennyire érdekel a politika? És ezek mennyiben befolyásolják a választásodat?"


Érdekel a politika és progresszív baloldalinak vallom magamat. Ezért nem szeretem az olyan kijelentéseket, hogy egy kövérebb ember ne akarjon vékonyabbat, ezek csak az egyenlőtlenségeket és a hierarchiát növelik. Ezért se szeretem, ha engem hibáztatnak azért, mert még nem volt még barátnőm, mert ez nem csak individuális kérdés, hanem társadalmi is. Azért is vagyok baloldali, mert ha lenne egy magasabb fokú szociális háló akkor az emberek nem lennének annyira magukra utalva és könnyebben lehetne társat találni. El vagyunk szigetelve, idegenedve egymástól és emiatt azt látom, hogy ezért megy nehezen sokaknak a társkeresés.

Támogatom a nemek egyenlőségét, nem szeretem a nemi sztereotípiákat, attól, hogy férfinak születtem, ne kényszerítsenek rá arra, hogy versengő legyek, a határozottságot magabiztosságot ne a férfi, és a érzelmet ne a női vonásokkal párosítsák össze. Emiatt az se zavarna, ha a nő karakánabb lenne nálam és én lennék az érzelmesebb, az se gond, ha többet tett le nálam az asztalra. Viszont ezek miatt ne nyomjon el egymást, egyenrangú párkapcsolat legyen köztünk. Abba hiszek, hogy egy párkapcsolat úgy működik jól, ha egyenlőek a felek, nincsenek nemi sztereotípiák és nem nyomja el az egyik a másikat. Egyik oldalról eszembe jutott egy idézet ami a témához kapcsolódik:

A nőkkel szembeni igazságtalan elvárásokat és bánásmódot csak úgy tudjuk megszüntetni, ha a férfiakkal szembeni igazságtalan elvárásokat és bánásmódot is megszüntetjük.


Hiába teszitek fel a kérdést, hogy mi van akkor, ha ez meg az, a végén úgy is az dönt, hogy volt e tartalmas beszélgetésünk, mennyire volt meg köztünk a kettőnk közti kémia és eltudjuk e fogadni egymást.

2018. nov. 2. 15:01
 17/36 anonim ***** válasza:
73%

Tehát túlsúlyos vagy, megváltozott munkaképességű, nem vagy határozott és magabiztos ha egy nő imád dolgozni, az felhalmozó és a globális felmelegedéshez hozzá járul, és bizonyos szintig a társadalmat hibáztatod azért, mert nehéz ismerkedni. Ennek ellenére zavar, ha egy sportos, jó nő nem tart magához valónak, mert ugye ez olyan mint egy kasztrendszer. Csakhogy egy sportos, jó nő nem fog magához valónak tartani, mert nem is vagy hozzá való. Nem vagy rosszabb ember, csak nem azt hozod amit esetleg ők keresnek. (sportos életmód, magabiztosság, karrier stb)

Én megértem az alap igényedet hogy olyan nőd legyen aki tetszik neked, csak a kérdés az, hogy nem túl magasan van-e nálad a léc ha eddig még senkivel nem sikerült megismerkedned. Az a baj, hogy nem lehet a kérdésedre választ adni. Lehet hogy nem te vagy a hibás, senki sem az, még nem találkoztál olyan nővel akivel kölcsönös lett volna a vonzalom. De!!! Ha valóban túlsúlyos vagy, lehetne egy lépés, hogy változtatsz magadon, sportolni kezdesz. Egyfelől így új emberekkel ismerkedsz meg, másfelől ez jót tesz a testednek és a lelkednek is. Nem utolsó sorban egy sportos pasi pocakosan is vonzó sok nőnek (=macis) de egy elhízott, puhány test nem vonzó. Ha te elhízott, puhány, határozatlan férfiként csinos nőt akarsz, és szerinted teljesen rugalmas vagy, mert tetszett már szőke is meg barna is, akkor nem kalkulálod be hogy ha az a nő kaphat nálad jobbat, valószínűleg jobbat választ majd.

2018. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
#17 Engem nem érdekelnek az ilyen jobboldali fasisztoid kirekesztő provokatív válaszok. Ugy látom neked se sikerült felfogni amit írtam. Már többféle csaj tetszett meg nekem nem csak sportos és vékony nő, hanem teltebbek is tetszenek már meg az egyik ilyen csaj miatt eléggé magam alatt voltam, mert nagyon tetszett. Nem a munka határozza meg az embert ez egy fasiszta állítás. Tudod sok szaron mentem keresztül azért, mert leszázalékoltak, a szüleimet is elvesztettem. Ha valaki lenézi azt aki nem tud többet dolgozni az fasiszta erre nem lehet mást mondani. Ezért utálom az egész jobboldalt, mert tele van ilyen hierarchikus fasisztoid elemekkel.
2018. nov. 2. 16:11
 19/36 A kérdező kommentje:
Meg tényleg lekéne már számolni a nemi sztereotipiákkal. Miert kéne a férfinak határozottabbnak lennie a nőknek érzelmesebbnek? Sok buta magyar még mindig nem tudott túlépni a nemi szerepek ostobaságain. Svédországban pl. lenézik azokat akik a nemi sztereotípiákban élnek, jól is teszik.
2018. nov. 2. 16:16
 20/36 anonim ***** válasza:
79%

Az mit takar, hogy megváltozott munkaképességű vagy? Miért vagy leszázalékolva?


Párom sokat játszik neten és ott jó pár emberrel megismerkedett. Egy közel 30 éves sráccal is megismerkedett, aki hasonlóan megváltozott munkaképességű, valami betegsége van, de arra már nem emlékszem, hisz nem az én haverom.

Párom állandóan mondta neki, hogy a szülei nem fognak örökké élni, hogy istápolják, álljon a saját lábára. Javítson magán, jógázzon, váltson egészséges életmódra. A srác nem ül kerekesszékben, de állandóan csak panaszkodni tud, változtatni meg nem akar. Párom már belefáradt ebbe, hogy jó tanácsokat osztogasson neki, mert süket fülekre talált. Azt nem tudom, hogy manapság beszélgetnek-e.


TE mit teszel azért, hogy a te körülményeidhez képest megtaláld a magadhoz való lányt?


És az nem hierarchia, ha egy sportos nő, mint nem akar összejönni egy duci pasival. Nekem egyszerűen nem jönnek be az ilyenek. És ahogy elnézem az embereket, nem látok sportos csajt elhízott pasival.


Tudod, hasonló a hasonlót vonzza.

2018. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!