Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen pasik, nem gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik, nem gondoljátok, hogy nem tesz jót az állandó panaszkodásotok a férfi nemnek?

Figyelt kérdés
Legégettek minket, hogy ilyen gyengék is vannak köztünk. Legalább ne nyilvánosan menne a rinya.
2019. márc. 23. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Te nem a férfi nem vagy, csak egy srác, aki előadja, hogy ő a sikeres férfi.Nem kért meg senki, hogy bárkit is képviselj, kisfiam!


Kölyök lehetsz, nem sok aggyal.


F, 39, és sikeres

2019. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy, hogy mit csinál más? :D te tudod, hogy sikeres vagy és kész, mit kell ezt úgy felfújni? :D
2019. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, nekem ilyen pasik havernak se kellenének, akkor miért csodálkoznak, hogy a nők nem akarnak velük szexuális kapcsolatot létesíteni?
2019. márc. 23. 13:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ki kell írnunk magunkból a bánatot.
2019. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak általában ilyenekről nem, vagy kevésbé panaszkodnak még a haveroknak is, a nők ugyanúgy panaszkodnak, csak ők megbeszélik a barátnőkkel, a családdal, a férfiak így anonim tudnak igazából, öngyilkosság nyilvánosan gyengének mutatniuk magukat, valahol viszont le kell vezetni a feszültséget.
2019. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jót tesz.


Én jöttem már össze úgy nővel, hogy a rinyagép elől menekült a karjaimba.

2019. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


Ez igaz. :D

2019. márc. 23. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Én már nem rinyálok semmi értelme. Nincs mit tenni ha, nem kellek a nőknek.
2019. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


xD

2019. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekel.
2019. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!