Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet csinos barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csinos barátnője egy olyan félénk férfinak aki fél kérni pl a boltban, fél szólni a pincérnek az étteremben, áruházban fél megkérdezni pl. hol a liszt stb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
A nő, akit 33 linkelt tényleg átlagos. Nem kifejezetten gyönyörű, de bájos. Ha ezenkívül még a személyisége is aranyos, akkor jó csaj lehetne belőle. De ha csak a külsőt nézzük, akkor valóban átlagos.
2019. márc. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
85%

De egy férfias csinos nővel kiegészítenénk egymást"


Hát kérdező neked tényleg férfias nő kell , de egy debella 200 kilós bajuszos aki rendben is tesz ! XD

2019. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
89%

Elképzeltem, hogy elküldelek valamiért a boltba, és nem hozol, mert nem merted megkérdezni hol van.... Nem nem nem tudnám elviselni.


Vagy elmegyünk egy étterembe, és én játszom a férfit végig? Én kérek asztalt, adom le a rendelést kérem a számlát, te meg kaméleont játszol, vagy próbálsz láthatatlan lenni?


Ergó adhatok rád szoknyát, és pátyolgathatlak, mint félénk kislányt.


Előbb tedd magad rendbe, és utána állj neki csajozni.

2019. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok sajnos, és a kérdezőnél idősebb vagyok. Meg van nálam ez az általános szorongás is.

Ha nagyon muszáj, akkor megteszem a kérdésben olvasható dolgokat nagy feszültséggel, de lehetőleg igyekszek elkerülni ezeket. Ez a világ legkegyetlenebb lelki betegsége, ezt bizton állíthatom. Rosszabb mint az autizmus, róluk mégis sokkal többet lehet hallani, olvasni, erről meg szinte sosem.


A képen látható lány szerintem aranyos, nekem teljesen megfelelne így ránézésre.

Hogyha lenne egy aranyhal, és hozna nekem nőket, akkor tudnám megmondani, hogy mennyire tudnék velük kommunikálni. Csak azt nem tudom, hogy meddig tudnék velük együtt élni folyamatosan. Mivel nagyon érzelmes vagyok, nekem nagyon meg tudnak tetszeni a nők már első ránézésre is.


Mindig ilyen voltam egyébként, tehát nem valami gyerekkori trauma okozta ezt nálam. Azt nem értem, hogy így hogyan tudott párt találni az egyik ilyen női hozzászóló, főleg úgy, hogy még a párja is ilyen. Bár gondolom ennek is vannak fokozatai, meg a nők könnyebb helyzetben vannak még ilyen problémával is.


Ami kérdést illeti, ha valaki férfi és ilyen betegsége van, annak esélye sincs semmilyen nőre, hacsak nincsen óriási nagy szerencséje. Nekem még barátom sincsen. Lehet, hogy nem is mindenki ilyen, aki annak hiszi magát, vagy maximum enyhe mértékben. Tényleg életképtelen vagyok, csak azt nem értem, hogy miért kell így élniük embereknek. Jobb lett volna más, a Földnél jobb bolygón megszületni.

2019. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam társkereső oldalakkal, de ott még válaszra is alig méltatják az embert.
2019. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
64%

"Bár gondolom ennek is vannak fokozatai, meg a nők könnyebb helyzetben vannak még ilyen problémával is."


Megnyugtatlak, ez teljes mértékben a szocializáció következménye. Maga a szocializáció folyamata viszont nem könnyű számukra, hidd el. Kb. úgy mondanám, hogy a társadalom nyomást gyakorol rájuk a nevelésük során, hogy apró dolgokban igenis vegyenek erőt magukon, és abban viszont nincs pardon. Te szívesebben nőttél volna fel így? Csak kérdezem. Mert ez az ára a "könnyebb dolguk van"-nak.

2019. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Én mint írtam, az első emlékeimtől kezdve ilyen vagyok. Azt nem tagadom, hogy nagy szerepe van a nevelésnek, de például mivel lehet azt megmagyarázni, hogy mondjuk van két testvér, mind a kettejüket egyformán nevelték, és mégis jelentősen eltér a személyiségük?
2019. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
64%
Előző, hagyjuk a mellédumálást. Akarsz változni, vagy nem?
2019. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!