Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet csinos barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csinos barátnője egy olyan félénk férfinak aki fél kérni pl a boltban, fél szólni a pincérnek az étteremben, áruházban fél megkérdezni pl. hol a liszt stb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Nem átlagos? Miért nem? Milyen egy átlagos?
2019. márc. 16. 19:54
 32/48 anonim ***** válasza:
94%

Én szocfóbiás nő vagyok. Mindegy nem részletezem, nekem hullámokban jött/jön ez elő, volt, hogy egyik nap még aránylag elvoltam, másik nap olyan durván jött rám a dolog, hogy az utcára nem mertem le napokig menni (rekord egy hét volt, de akkor munkanélküli voltam).

Mondjuk a liszt megkérdezése nem okoz gondot, idősebb nőktől kérdezem meg általában, ha valamit nem találok a boltban, azoknak mindig szimpatikus vagyok.


Viszont az vicces :/, hogy akárhányszor próbáltam anno ismerkedni neten hasonló dolgokkal küzdő férfiakkal, mindig hatalmas elvárásaik voltak külső ügyileg. Volt olyan, akinek rohadtak a fogai, mert imádta a csokit, leszarta a külsejét, de legyen sportos, értelmes, gyönyörű barátnője, persze ha kell maradjon a háttérben, női szerep, de legyen erős is stb stb. Ezt én valahogy nem értem...

2019. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
93%

[link]


ez átlagos

2019. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
84%

"eddig két pszichológusnál voltam de egyik sem tudott segíteni"


Mert a pszichológusnak nem az a dolga, hogy RAJTAD segítsen, hanem hogy NEKED segítsen abban, hogy te saját erődből megoldd a saját problémádat. Ezen tud könnyíteni a szakmai tudása révén, egy csomó kiskaput tud mutatni a fejlődés és az erőfeszítések rögös útján.

Vagy te úgy gondoltad, kérdező, hogy elmész pszichológushoz, aki majd egy személyben megoldja helyetted a gondodat, és neked tulajdonképpen a hozzá történő elmenetelen túl nem is lesz semmi egyéb feladatod?

2019. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

33. Phujj, hülye vagy? Hogy néz ez ki..

Jézusom. Nem, ez nem átlagos ez ronda. Hova tetted a szemed?

2019. márc. 16. 20:02
 36/48 anonim ***** válasza:
83%

26-os tökéletesen summázta.


Kérdező, ha ez igaz, megnyugtatlak, ilyen személyiséggel és igényekkel max. a szoc.munkás fogja rád nyitni az ajtót, 20-30 év múlva, az se önszántából.

2019. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Elárulom hogy olyan barátnőm simán lehetne amit a 33as linkelt....
2019. márc. 16. 20:11
 38/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetne. Nem mersz megszólalni, öcsi.
2019. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
4%
Egy nem helyes pasi számára a 33-as által linkelt nő bőven az elérhetetlen kategória.
2019. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
77%
Ha esetleg tennél valamit magadért, akkor talán összejönne. Csak mivel egy fűszálat se teszel keresztbe, hogy jobb legyen az életed, megérdemled, hogy hivatásossal veszítsd el a szüzességed.
2019. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!