Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet csinos barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csinos barátnője egy olyan félénk férfinak aki fél kérni pl a boltban, fél szólni a pincérnek az étteremben, áruházban fél megkérdezni pl. hol a liszt stb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően az, ha nem szólítgatsz le random nőket, habem bizonyos fokú ismertség után hívod el randizni, nem egy rossz dolog, sőt, és lehet is szép barátnőd. Viszont félni megszólítani idegeneket, nem normális, és komoly problémákat okozhat a mindennapi életben, ezt meg kéne próbálni fokozatosan leküzdeni.
2019. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Igen lehet szoc fóbia mondták már eddig két pszichológusnál voltam de egyik sem tudott segíteni


Amúgy 34 éves vagyok

2019. márc. 16. 17:39
 13/48 anonim ***** válasza:
83%
Én egy tökös csaj vagyok, de nekem nem kell olyan pasas, aki nem meri megszólítani a pincért.
2019. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen nők az eseteim mint pl Davina Michelle


[link]

2019. márc. 16. 17:45
 15/48 anonim ***** válasza:
89%

12: esetleg van valami gyerekkori dolog, ami gátol abban, hogy tényleg bárkit megszólíts?


Megjegyzem: amíg a pincért se tudod megszólítani, tényleg örülj, hogy egy számodra nem tetsző lány ha mást nem, barátilag szóba áll veled, mert eddig semmit se mondtál, amit nyújtani tudnál egy csinos nőnek. Mit gondolsz, mit egyen egy ennyire fosós alakon, ha röhögve kap jobbat, kívül-belül?

2019. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
89%

Hááát, kérdező, ne haragudj, de ilyen elvárásokkal szűzen halsz meg, ha csak nem gazdagszol meg.


Végülis egy szégyenlős, nem túl dekoratív nő is várhat Ronaldo-kaliberű faxira, csak 1 a millióhoz az esélye, hogy összejöjjön, akár fele olyan kaliber.

2019. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Miért lenne nagy igényem? Szerintem egy teljesen átlagos lányról van szó...
2019. márc. 16. 17:59
 18/48 anonim ***** válasza:
86%

Én is ilyen voltam.

A félelem egy illúzió.

2019. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Hamvas rétihéja ***** válasza:
86%
Jóképű, sportos testalkatú, jó humorú, művelt, kedves, gazdag. Ha ebből megvan 4, akkor még simán lehet.
2019. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
19. Megvan :sportos, művelt, kedves, jó humorú
2019. márc. 16. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!