Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet csinos barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csinos barátnője egy olyan félénk férfinak aki fél kérni pl a boltban, fél szólni a pincérnek az étteremben, áruházban fél megkérdezni pl. hol a liszt stb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
87%
Ez sima azonos nemű barátságokban is annyira gáz. Van ilyen barátnőm, nagyon rossz, mikor az anyja kell legyél.
2019. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egész csinos lány vagyok (kb 7 éves korom óta mindenki szerint hasonlítok Emma Watsonhoz- én pl pont nem látom ezt a hasonlóságot, de egymástól független felek erősítették meg ezt a nézetet az elmúlt közel 20 évben, szóval biztos igaz, és ő szerintem azért elég szép nő), és hasonlóan szocfóbiás férjem van. Ugyanúgy, ahogy én is hasonlóan inkább megvárom, amíg elmegy a notóriusan válogató öregasszony a salátáspult elől a boltban, minthogy megkérjem, hogy vigye arrébb a bevásárlókocsiját, vagy pl azért nem járok már táncolni, mert az órarenddel kapcsolatban telefonálnom kellett volna még fél évvel ezelőtt és... hát, nem telefonáltam, mert nem. A férjem is pontosan ilyen. A múltkor a kajafutár nem hozott ki mindent, amit rendeltünk (és előre kifizettünk), és nem szóltunk, mert már elment. Nekem kattanásom ez a telefonálás dolog, azért járok a legótvarabb BioHair szalonokba, mert a legtöbb normális fodrászhoz telefonon kell időpontot egyeztetni, oda meg elég csak bemenni és végül is ők is le tudják vágni a hajam, ha nagyon muszáj...


Annyi csak a különbség, hogy ha tényleg fontos dologról van szó, akkor ő is és én is összeszedjük az összes kis lelkierőnket, amink csak van, és a magunk jól felfogott érdekében hajlandóak vagyunk átmenetileg legyőzni a félelmeinket és kapcsolatot létesíteni idegenekkel (akár telefonon keresztül is!!!). És márpedig szerintem ez a titka, a barátnőzésnél is. Nem gond az, ha vannak problémáid a mindennapi apróságokban, ez valahol szerintem még akár cuki is lehet, de akkor, amikor tényleg számít, akkor tudj kiállni magadért és elintézni az ügyes-bajos dolgaidat, mert különben tényleg életképtelen leszel, ami viszont semmiképpen sem egy vonzó tulajdonság. Tény, hogy ez erősen hátráltat az ismerkedésben, de szerintem nem azért, mert úgy általában rossz dolog lenne, hanem mert elindulni nehéz. Ez viszont egy csomó dologra igaz (pl edzés), és végül is csak a kezdeti pár alkalomra kell erőt venned magadon, utána már könnyebb lesz a dolog.

2019. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 Hamvas rétihéja ***** válasza:
90%

De ezt a "sportos, művelt, kedves, jó humorú" dolgot nem felvállról kell venni. Ha ezek teljesülnének, akkor nem kellett volna okod kiírni a kérdést.


Például a sportos test alatt ilyet értettem: kisportolt test, ízléses izmok, 10 százalékhoz közelítő testzsír.

2019. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyuló szociális fóbiásként a büdös életben nem fogom megérteni, hogy lehet az, hogy valaki nem meri megkérdezni, hol a liszt, de a farkát meri a másik szájába adni.
2019. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha neked ez a csaj átlagos, akkor mi nők is kijelenthetjük, hogy Ryan Gosling, Patrick Dempsey, Breadley Cooper, Ryan Reynolds és a fiatalkori Antonio Banderas teljesen átlagosak kinézetre.


A vicc, hogy 90%-ban a fajtád anyázik ám a legjobban, hogy ha a fullos buxa elküldi a francba és akkor az összes nő egy repedt sarkú hivatásos.


Szóval lehetnek igények, csak ha túl irreálisak, ne csodálkozz, ha hatalmasat koppansz.

2019. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
93%
Újból megtudtuk, mit értenek a pasik átlagos nő alatt, és megy a sírás, hogy nem jön össze.
2019. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogyne lehetne! Miután túljutott a szociális fóbiáján. Mikor fogsz neki?
2019. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném. Ha magadét nem tudsz kiállni, akkor egy nőért, családért hogyan tudsz majd?
2019. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
28. Majd kiáll a családom
2019. márc. 16. 19:31
 30/48 anonim ***** válasza:
77%
Jujj buta vagy és életképtelen ! A csajszi a képen meg nem átlagos !
2019. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!