Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimozdultam a komfortzónámból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimozdultam a komfortzónámból, és szeretnék ismerkedni. Próbálkozott egy lány, egy órán keresztül, nagyon csinos volt, én mégis arra törekedtem, hogy lerázzam. "Sikerült" mással fejezte be az estét. Nem tudok kiigazodni magamon, mi történik velem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 22:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az egyik felem miért akarja a párkapcsolatot, a másik meg miért nem. A komfortzónából való kimozdulás azt jelenti nálam, hogy ücsörgök emberek között, de magamban... Lényegében otthon is ülhetnék, mégis ott vagyok. Ezért nem értem, hogy otthon egyedül ülve másra vágyok, de amikor lehetőségem van rá, azonnal, gondolkodás nélkül hárítok...
2019. márc. 12. 22:54
 2/19 A kérdező kommentje:

Az eset így történt:


Egyik este egy bárban üldögéltem, a mellettem lévő asztalnál pedig két lány. Az egyiknek szemmel láthatóan bejöttem, és kezdeményezni akart. Erre utal, hogy miután visszajött a mosdóból levette a kabátját, és a haját is "beállította", hogy szebbnek tűnjön. A barátnőjével összenéztek, és elment a mosdóba, magunkra hagyott minket. A lány várta, hogy kezdeményezzek. Nem tudta, kivel áll szemben... Elfordultam, és igyekeztem borzasztó unott arcot vágni, hogy azonnal verje ki a fejéből, amit szeretne, mert engem egyáltalán nem érdekel. A barátnője visszajött, és zavartam nézett a lehangolt barátnőjére. Fél óa múlva újra eljátszották ezt, majd újabb fél óra múlva megint, ahogyan én is. Végül a lány egy német fiúval vigasztalódott, egész jól összeillettek. Örülök neki, mert szerintem jót tettem két emberrel, akik talán majd egyszer nekem köszönhetik, hogy egymásra találtak...


Ui.: 28 vagyok...

2019. márc. 12. 22:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég sötét vagy kérdező.Egyébként megijjedtél,leblokkoltál ennyi.De miért egyedül jársz ilyen helyekre?
2019. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak a te fejedben játszódott le. Az a lány észre sem vett téged.
2019. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
100%is biztos vagy benne, hogy a nőkhöz vonzódsz?
2019. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Karena26 ***** válasza:
12%

Semmi baj nincs veled, csak még nem rontott el téged a mai nemi egyenjogúságot zászlajára tűző, őrült, beteg társadalmi gondolkodásmód, ahol már kezdenek összemosódni a nemi szerepek és a nemi identitás eltávolodni a biológiai nemektől.

Ha majd lesz olyan nő, aki megtetszik neked, beindul majd benned a vadászösztön, hidd el! ;) Addig meg hadd aludjon! "Kérve kérlek titeket, Jeruzsálem leányai, fel ne keltsétek a szerelmet, míg nem akarja!" Énekek Éneke

2019. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

Kihagytál egy ribit,aki végül egy német sráccal ment el dugni.Biztos összeilletek.Mától meg járnak.Jah.

Csak be vagy ijedve önbizalomhiányból adódóan.

2019. márc. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Emlékszem a multkori kérdésedre. Szerintem is be vagy kakilva önbizalomhiány miatt. Alapból (ha tényleg nézegetett is rád) akkor ennek elégnek kellene lennie, hogy kezdeményezz.


Ilyenkor lenne jó, ha lenne valami olyan ismerősöd aki egy kicsit baszogat, hogy menj(ünk) már oda. :)


Túl sokat gondolkodsz. Képzelem már ilyenkor, mielőtt odamennél elgondolkodsz azokon, hogy:


-Ó, ha össze is jön, hogy fogom megcsókolni? Vajon jól csókolnék? Nem tetszene neki...


-Ó, ha össze is jön, és az ágyba kötünk ki, mit fogok csinálni? Béna leszek biztos.


Nem kell időt hagyni arra, hogy gondolkodj. Felállsz és lépsz. Aztán majd lesz valami... Feltehetőleg úgy sem látod többet őket.

2019. márc. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ááá...
2019. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek a 4#-el, sok barátnő ugyanígy viselkedik, elmegy az egyik mosdóba, a másik igazgatja a haját, aztán ha visszajött a barátnő, a másik teszi ugyanezt. Hol ebben a szemmel láthatóan tetszettél bármelyiknek is? Rád nézett? Szemeztetek? ....azt nem vetted észre hány férfival csinálták mindketten ugyanezt? És a pasi aki rámozdult?

Szerintem szimplán lúzer vagy és irigy mert a másik pasi ügyesen felszedte.

Az eredmény azt mutatja, hogy észre sem vették hogy létezel.

2019. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!