Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadt ki ezen? Ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ezen? Ez olyan kérdés, amit nem illik feltenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Megkérdeztem tőle, hogy mióta nincs pasija? Erre ő kiakadt, h miért kérdezek én tőle ilyet, illetve hogy ezt nem illik megkérdezni...


Azért fura, mert előtte hívtam randira. Azt tudom hogy nincs senkije most, de érdekelt h mióta!

Ez olyan borzasztó kérdés volt?



2019. márc. 4. 10:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18#És ha ő is stabil kapcsolatot keresett,de szex után lelécelt,vagy csak nem illetek össze??
2019. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ilyen kérdés után rögtön a szex következik, hogy hogy bírja...
2019. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21

Értelmezhetetlen a kérdésed. Ha már stabil kapcsolatban vagyok valakivel, akkor az értelemszerűen azt jelenti, hogy egyikünk se fog lelécelni szex után, többek között ez is jellemzője egy párkapcsolatnak, hogy nem az első kefélésig tart.

A másik felét még ennyire se értem. Ha két ember kapcsolatban van és rájön, hogy nem illik össze, akkor azt nevezik szakításnak, ami természetes dolog, nem értem, hogy jön ide.

2019. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Mert ilyenkor eszébe juttatod, hogy a szingli hónapjai alatt mennyi megalázó szexkapcsolatba ment bele és mély undorral kezd el tekinteni magára.


Vagy a szülők, nagyszülők szekálják őt folyton ezzel, hogy "Yányom, mikó' lesz mán' végre melletted egy fess fiatalember?, Há' vénlány leszel, he'!"

2019. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!