Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Illik feltenni egy ilyet a...

Illik feltenni egy ilyet a lakásba?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb fajta panel lakás előtér-étkező részébe gondoltam felszerelni 3 db a linkeken látható fénycsőarmatúrát.

[link]

[link]

Én csak praktikussági szemszögből szoktam nézni a dolgokat, szépérzékem nem sok van. Szerintetek fel lehet rakni ilyen kissé retrós dolgot a lakásba?


2014. okt. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármit fel lehet rakni, ha téged nem zavar a látványa!


A csúnyaságától nagyobb gond az szerintem, hogy ezek 2x20W-os armatúrák, tehát a 3 db fogyasztása 108-120 W attól függően, hogy 18 vagy 20 W-os csöveket teszel bele. Ráadásul vibrál is...


Szerintem.

2014. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 100 W-ot izzó minimum kell abba az ablaktalan helységbe. Csak azért kérdezem mert inkább irodákban láttam csak ilyet.
2014. okt. 25. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ez műhelybe való!!

Pl. 3 db 5 Wattos ledes lámpával jobban járnál.

2014. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek a LED-es lámpák nem nagyon drágák? Bocs ha hülye a kérdés amúgy, csak most találtam ezeket a neonokat és úgy megörültem nekik :-)
2014. okt. 25. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb ezer Ft körül van darabja, és kb. 50.000 órát bírnak.

(3 db. szinte meg sem mozdítja a villanyóra számlálóját.)


Nálam, már az ÖSSZES lámpa ledes.

Hamar visszahozza az árát.


Egy dologra figyelj, hogy kb. 400 Lumen körüli,

melegfehér legyen a LED !!

2014. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, kösz a tippet, hétfőn beszerzek párat.
2014. okt. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!