Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek milyen képet "nem...

Szerintetek milyen képet "nem illik" Facebookra feltenni?

Figyelt kérdés
Szerintem van egy határ, olyan intim helyzetek,pillanatok amik nem tartoznak mindenkire,mégis sokan raknak fel ilyesmit, de direkt nem írok konkrét példát.Vélemény?

2013. márc. 12. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk olyat, amin részeg vagy, vagy amin szülsz, vagy hánysz, vagy wc-zel (azért írom ezeket, mert már sajnos volt "szerencsém" hozzájuk).

A szoptatás, tisztába tevés is szerintem annyira bensőséges dolog, hogy nem való közösségi oldalra.

2013. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam. láttam szülőszobán készült magzatmázas babát, első cicizés képeket, fürdetős fütyis-p.uncis képet. Semmi bajom az ilyesmivel, természetes dolog de nem egy közösségi portálon. Az ultrahang képek sem valók facebookra szerintem.
2013. márc. 12. 21:11
 3/3 anonim válasza:
Amit az 1- es ir, es meg nekem az sem jon be, amikor valaki az ujdonsult parjaval keszit puszilkodos kepet az agyban otthon, es azt teszi fel. Emellett meg az is eleg gusztustalan amikor valakinek mindene kilog a ruhabol a kepeken.
2013. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!