Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadt ki ezen? Ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ezen? Ez olyan kérdés, amit nem illik feltenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Megkérdeztem tőle, hogy mióta nincs pasija? Erre ő kiakadt, h miért kérdezek én tőle ilyet, illetve hogy ezt nem illik megkérdezni...


Azért fura, mert előtte hívtam randira. Azt tudom hogy nincs senkije most, de érdekelt h mióta!

Ez olyan borzasztó kérdés volt?



2019. márc. 4. 10:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

SZERINTEM alap dolog lenne megkérdezni, de már én se merem, mert nagyon sokan kiakadnak rajta. Én se értem, mi olyan felháborító rajta.

Pár ember szerint ismerkedésnél, kapcsolatban a másiknak "semmi köze" a múlthoz, az illető dolgaihoz, magánéletéhez. Elég érdekes hozzáállás egy (elvileg) bizalmi kapcsolatban...

Az emberek furák, én már rég feladtam, hogy megértsem őket. :D

2019. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Kicsit úgy hangzik, hogy "mennyire vagy kiéhezve, mennyi esélyem van megdugni?".
2019. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

De ha egy nő megkérdezi tőled akkor bajban vagy :D Ha régóta nincs senkid,akkor az azért van mert a kutyanak sem kelesz.Ha eddig nem kelletél nőnek akkor valami baj lehet veled.Ez nem lehet véletlen

Ha épp végetért a kapcsolatod,akkor meg gyorsan váltogatod a partneredet,nem lehet megbizni benned.Alkalmatlan vagy megint csak:


Na mi van lányok?!?! Ezt én is letudom vezetni.Ugye hogy milyen butaság ez az egész?32F

2019. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Az.Megismerni akarod,vagy arról tudni burkoltan,mikor volt utoljára férfival,de legalábbis betájolni?Most mondhatod,hogy nem emiatt,legyen.A másik pedig, ha azt mondja egy éve,kettő,akkor beteszed valamelyik kategóriába.Valami baj van vele stb..Attól függően.persze mi a válasz.Lehet az 3 hònapja is.

És ismerkedtek,tehát az aztjelenti,hogy a kedvenc virágjáról,és ételéről kérdezgeted(ez csak egy eltúlzott példa),és nem az alapján akarod megismerni,hogy mikor volt utoljára barátja.Ha nem tudszenn3l fontosabb,érdekesebb kérdéseket feltenni,akkor a za Te bajod.Majd ha.odajuttok,hogy fontos lehet,akkor megkérdezheted,de egyenlőre ismerkedő státuszba vagy.

2019. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egyáltalán nem tolakodó kérdés. Ha valaki éveket élt egyedül tapasztalatom szerint sokkal nehezebb eset, mint aki pár hete vagy hónapja még kapcsolatban volt.

40F

2019. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én pont azért szeretném tudni, mert nem akarok olyannal ismerkedni se, aki 1-2 hete még mással hempergett.

(#1)

2019. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
6#Pont ezért nem kellene kérdezgetni,mert csak ítélkezel.Mi az hogy hempergett??Lehet ismerkedett valakivel,a férfi meg csak egy kalandot keresett,amit elfelejtett közölni.Akármi lehetett.De az is lehet,hogy a barâtja volt,a nő szakìtott vele,és nem is hiányzik neki.Szóval bármi,és az akármi között.4#
2019. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
plusz na mi van akkor,ha egy hete lefeküdt valakivel?Lehet előtte már egy éve senkivel.Mégis kinek mi köze ismerkedésnél ehhez?
2019. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy simán hisztis lány, akinek bármi kiakasztó, vagy #2-eshez hasonlóan bármilyen hülyeséget belekombinál, belemagyaráz egy egyszerū kérdésbe.


Jobb, hogy lekopott, nem? Aki ilyen hisztis temperamentum, az késõbb még elviselhetetlenebbé válna, ha már most az elején ilyen. Tehát nem értem, hogy miért akarnál igazodni hozzá.

2019. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#5 Én pont sokkal több esélyt adnék valakinek, aki évekig egyedül volt, mint egy olyannak, aki pár hete még együtt volt valakivel, de máris ismerkedik. Nekem ez már kapcsolatfüggőség-szagú és ezerszer inkább elviselem valaki egyedülél élésből származó rigolyáit, mint azt a tényt, ha nem bír pár hónapig vagy évig egyedül élni.
2019. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!