Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadt ki ezen? Ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ezen? Ez olyan kérdés, amit nem illik feltenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Megkérdeztem tőle, hogy mióta nincs pasija? Erre ő kiakadt, h miért kérdezek én tőle ilyet, illetve hogy ezt nem illik megkérdezni...


Azért fura, mert előtte hívtam randira. Azt tudom hogy nincs senkije most, de érdekelt h mióta!

Ez olyan borzasztó kérdés volt?



2019. márc. 4. 10:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha évekig nem vot senkije,akkor meg azon agyalsz mi lehet a baj vele.Ettől függetlenül persze hempereghetett valakivel/valakikkel,csak épp nem azt kérdezted.De ahogy Te sem leszel egy semmirekellő,ùgy a másik sem.Tuti,hogy nem ebből ismered meg a másikat.
2019. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A randikon szinte minden lány megkérdezi ezt tőlem, mármint hogy mióta nincs barátnőm. Mindig elmondom nekik, semmi titok nincs ebben, ugyanakkor én sosem kérdezem ezt meg a lányoktól, valahogy úgy érzem, hogy nincs közöm hozzá, ha majd akarja úgyis elmondja magától, vagy a beszélgetésekből kiderül előbb-utóbb. Most éppen velem randizik, tehát MOST velem van, a többi jelen pillanatban másodlagos. A jelen és a jövő jobban érdekel, mint a múlt. És egyébként is, ugyan mit lehet leszűrni abból, hogy mikor zárult le valakinek az előző kapcsolata?

Amúgy meg nem lehet az, hogy aki ezen kiakad, annak valami rejtegetni valója van?

2019. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
Miért érdekel? Randi, randi szex és jöhet a következő. Ma már nem az a világ van, hogy meg lehessen bízni abba amit mond egy nő.
2019. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#7. Pont azért, mert nincs túl rajta nagy valószínűséggel és ennek a levét a másik inná meg.

Más faxát a csalánba verni ugyan úgy nem illik, zsákbamacskát árulni sem illik.

32/f

2019. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Az a Te feltételezésed,hogy nincs tùl rajta.Ez megint az én tudom,hogy Te hogy érzel és mit gondolsz,anélkül,hogy valóban igaz is lenne esete.Dehát mindenkinek szíve joga azzal ismerkedni akivel szeretne.
2019. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

"Ha évekig nem vot senkije,akkor meg azon agyalsz mi lehet a baj vele.Ettől függetlenül persze hempereghetett valakivel/valakikkel,csak épp nem azt kérdezted"

Nem agyalok rajta, mert ezt tartom normálisnak és egészségesnek. Az én értékrendem szerint azzal van a baj, aki kapcsolatból kapcsolatba ugrál vagy hetek alatt már új emberrel van. A kapcsolat nélküli laza hempergés pedig abszolút belefér, mindenkinek vannak szükségletei.

2019. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos kérdés. Nyilván senki sem akarja az idejét vesztegetni valakire, aki múlt héten ment szét valakivel és/vagy még nincs túl az előző kapcsolatán.
2019. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

"Mi az hogy hempergett??Lehet ismerkedett valakivel,a férfi meg csak egy kalandot keresett,amit elfelejtett közölni."

Éppen erről beszélek.

Nem szeretnék olyan emberrel együtt lenni, akinek belefér stabil kapcsolaton kívül a szex, pont.

2019. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat nélküli laza hempergés pedig abszolút belefér, mindenkinek vannak szükségletei."


Van, akinek belefér, és van, akinek nem. Én mindkettőt el tudom fogadni.

2019. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hányan dugták meg eddig otthagynád a francba. Ő a lotyó, viszont így mégis Te érzed szarul magad. Vedd már észre hogy manipulál. Méghozzá sikerrel ahogy elnézem.
2019. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!